Obsazené termíny

Uživatelský avatar
HM
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 20. 5. 2005 19:25
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Obsazené termíny

Příspěvek od HM »

Zajímalo by mě, jestli by se ještě nenašlo pár lidí, kteří by šli na zkoušku raději příští čtvrtek než pondělí (13. a 16. 2.). Oba termíny jsou obsazené, a tak si říkám, že kdyby byli ještě zájemci, mohli bychom zkusit poprosit Prof. Zajíčka, aby přidal pár míst. Stejně se určitě zase píše ve velkých učebnách a 25 míst je celkem málo. Co vy na to? Vím, že ještě bude přidán jeden termín, ale stejně bych to ráda zkusila.
"Do or do not. There is no try."
Návštěvník

Re: Obsazené termíny

Příspěvek od Návštěvník »

HM píše:Zajímalo by mě, jestli by se ještě nenašlo pár lidí, kteří by šli na zkoušku raději příští čtvrtek než pondělí (13. a 16. 2.). Oba termíny jsou obsazené, a tak si říkám, že kdyby byli ještě zájemci, mohli bychom zkusit poprosit Prof. Zajíčka, aby přidal pár míst. Stejně se určitě zase píše ve velkých učebnách a 25 míst je celkem málo. Co vy na to? Vím, že ještě bude přidán jeden termín, ale stejně bych to ráda zkusila.
Sleduj SIS..podle mě až zajíc zjistí že jsou oba termíny plný tak rozšíří kapacitu :wink:
brebtilka

Příspěvek od brebtilka »

Spíš si měla napsat Zajíčkovi mail, říkal že ten počet termínů je omezen proto aby se všichni nepřihlásili až na ten poslední termín, takže to určitě rozšíří. A myslím že nás bude víc, kdo to v pondělí neudělá bude chtít jít i ve čtvrtek, aby vyplýtval 3 pokusy.
Odpovědět

Zpět na „Analýza/kalkulus“