AI/ML, Python, Javascript - americký startup v Praze

Brigády, placené nabídky, apod...
vlad_v
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 2. 2022 20:49
Typ studia: Informatika Bc.

AI/ML, Python, Javascript - americký startup v Praze

Příspěvek od vlad_v »

Ahoj,

hledám Python, JavaScript/TypeScript vývojáře a také kohokoli, kdo se zajímá o ML/AI a robotiku. Nemám otevřenou jednu nebo pět pozic, ale tolik pozic, kolik se přihlásí zajímavých lidí, kteří mají schopnosti a velkou motivaci. Nehledám kolečka do stroje, kterým budu plnit issue tracker detailně rozepsanými úkoly a oni je budou jeden po druhém nabouchávat do stroje. Ale lidi, kteří chtějí řešení vymyslet a dokázat ostatním, že jejich řešení je lepší. Hledám lidi, kteří chtějí dělat na projektech, které jsou pro většinu lidí magie.

Luxonis (https://www.luxonis.com) je americký start-up - vyrábíme stereo kamery s akcelerátorem pro machine learning. Loni jsme vyrostli z 14 lidí na 68 a prodali přes 100 tisíc kamer po celém světě. Nejsem z HR, nemáme vůbec HR oddělení. Jsem CTO Luxonisu a zároveň i spoluzakladatel. Moji první firmu jsem založil na střední škole v roce 2003 a byl to bezdrátový poskytovatel internetu. Tehdy zkratku "WiFi" nikdo neznal. Dnes si většina lidí bez WiFi nedovede představit svět. V roce 2009 jsem objevil Android. Napsal jsem pár aplikací a dnes je využívá měsíčně přes milion lidí. Mobil má každý a většina lidí si bez něj nedovede představit svět. Luxonis je o EdgeAI (ML model běží přímo v kameře, data se nikam neposílají). A věřte mi, že EdgeAI je jako WiFi v roce 2002 nebo dotykové mobily v roce 2009 - za pár let ty zařízení budeme běžně používat k automatizaci věcí kolem nás a zase si většina lidí bez nich nebude umět představit svět. Chcete být u toho a podílet se na vývoji technologie budoucnosti? Napište mi na vlad@luxonis.com.

PS: Máte-li dotaz, napište mi na email, na discordu jsem maximálně 1x za 10 let ;)
Odpovědět

Zpět na „Práce“