4rrqh

Ja něpanimáju, vy gavarite po anglicki?
Zkouska

4rrqh

Příspěvek od Zkouska »

Ahoj,

pripravuju se na zkousku z ajiny.

A mam mensi problem s textem, ktery si mam pripravit.

Na strankach katedry jazyku, jsem nasel, ze text ma byt na 30 stran a pak tam pisi, ze je to 1800 znaku vcetne mezer.

To mi nejak nevychazi, mam text asi na 22 stranek a je v nem skoro 10000 slov a pres 56000 znaku.

Tak se chci zeptat jak velky ten text ma asi byt ?

Dekuji za jakekoli rady.

Petr
stinny
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 42
Registrován: 23. 1. 2007 15:23

Re: 4rrqh

Příspěvek od stinny »

To ma znamenat, ze za stranku se povazuje neco, co ma priblizne 1800 znaku vcetne mezer, a takovych stran ma byt priblizne 30. Proste tricet stran "rozumne" velkym fontem.
|- <xs> --> ( <xs> --> <xs> )
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: 4rrqh

Příspěvek od hippies »

kdyz se udava rozsah v poctu stran, typicky se mluvi o normostranach - tj. stranach psanych na stroji.
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
niel - nemuzu najit heslo

Re: 4rrqh

Příspěvek od niel - nemuzu najit heslo »

to ma byt 30 stranek, ktery si sam vyberu a pote na ustni cast prinesu? a kdy vybec byva ta ustni cast? ten samy den jako pisemna? dik za odpovedi
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: 4rrqh

Příspěvek od hippies »

ano a ano, ale na mem terminu se to treba nestihlo (par let zpatky uz to bude:) ) a tak jsem sel az dalsi den rano.

PS: kdyz nemuzes najit heslo, tak si ho resetni;)
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Odpovědět

Zpět na „Anglický jazyk“