nemoc - absence?

Nejen mozek je třeba k životu...
xxxxx19
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 28. 4. 2011 17:17
Typ studia: Nestuduji MFF UK

nemoc - absence?

Příspěvek od xxxxx19 »

Na albeři jsem se dozvěděl, že musím mít odchozen určitý počet hodin. Když jsem teď nemocný a chtěl bych nějak mojí absenci omluvit tak by se ta hodina počítala jako "odchozená" resp. jako "odchozená - omluveno ze zdravotních důvodů" nebo by to bylo jako, že když budu ještě 3x nemocný tak mám smůlu a nezískám zápočet? Můžu zajít k lékaři aby mi to nějak omluvil ale nvm jakej formulář má použít, na netu jsem našel jen formuláře pro omluvy dlouhodobějšího charakteru. Stačí když půjdu k lákaři a ten mi napíše, většinou to píše na recep "uvolnit z TV". nebo to musí být formálního charakteru. TV mám zítra a ani asi nestihnu to zanést na katedru TV pred tou hodinou TV. můžu to donést na ten tělocvik a při té příležitosti to tam na místě omluvit.? Klíčové je jestli bude započtená ta hodina pro mne.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: nemoc - absence?

Příspěvek od Almer »

Cece podle mne je dobre se obratit na tajemnika KTV a vysvetlit mu situaci. On ti poradi ... ale bude potrebovat nejaky papir od doktora...to je jasne.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: nemoc - absence?

Příspěvek od QZuzka »

Když jsem měla přes měsíc vyhozenej kotník, nabídli mi chodit od doby, kdy to trochu půjde místo mého softballu na plavání, kde by to nevadilo. Ale potvrzení od doktora mi na ty absence kdy jsem nemohla nikam nepomohlo.
Tehdy byla možnost nahradit si absence účastí na speciálních hodinách během zkouškového.

Ale určitě jim kus napsat, třeba ti to uznaj :)
Odpovědět

Zpět na „Tělesná výchova“