Evolucni algoritmy I

Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Evolucni algoritmy I

Příspěvek od Him »

Ahoj,

nemate jeste nekdo pls poznamky na EVU I? Koukal jsem do studnice a jedny tam jsou, ale rad bych vic zdroju. Planuju prepsat neco do TeXu a pak bych to sem vyvesil.

Pripadne vrele diky!
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Dunbrody
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 15. 1. 2011 09:51
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Evolucni algoritmy I

Příspěvek od Dunbrody »

Mohl by sem nekdo napsat jak dopadla umluva na zkousky, ktera probihala na posledni prednasce?
Budou nekde k dispozici slajdy promitane na prednasce? Neruda je sliboval cely semestr a zatim nic..
Germoe
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 34
Registrován: 28. 5. 2008 15:40
Typ studia: Informatika Ph.D.

Re: Evolucni algoritmy I

Příspěvek od Germoe »

Dunbrody píše:Mohl by sem nekdo napsat jak dopadla umluva na zkousky, ktera probihala na posledni prednasce?
Budou nekde k dispozici slajdy promitane na prednasce? Neruda je sliboval cely semestr a zatim nic..
Nejbližší termín je 26.1. od 10:00... pak budou ještě dva termíny v těch zbývajících třech středách, taktéž od deseti, ale už nemám zapsané, které dvě to jsou... Sliboval, že termíny vyvěsi do SISu a že někam zveřejní slajdy... Tak bychom ho měli začít bombardovat e-maily, abychom mu to připomněli...
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Evolucni algoritmy I

Příspěvek od Him »

26.1., 2.2., 16.2. - vsechny terminy od 10h
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „AIL025 Evoluční algoritmy I“