Evoluční algoritmy I

bajeluk
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 15
Registrován: 20. 8. 2007 16:49
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Reichenberg
Kontaktovat uživatele:

Re: Evoluční algoritmy I

Příspěvek od bajeluk »

Cauves,

- je zvlastni, ze mi ten Pittsburgh/Michigan neco rika, ale ani ja to nikde nemam :/
- na zkousky se hlasit neni potreba
- jeste v semstru rikal, ze kdyz nekomu nebude vyhovovat ani jeden z tech 2 terminu, ma se mu ozvat mailem osobne
- do Studnice sem natlacil svy nafoceny poznamky z prednasek. Tusim, ze sem na par nebyl, ale na kolika, to fakt netusim (tipuju neco mezi 1 a 4)

Zdar b.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Evoluční algoritmy I

Příspěvek od hippies »

langosh píše:Ahoj,
nějak nemůžu najít co je ten pitsburgský a michiganský model. Není to ani ve slajdech ani to nemám v poznámkách.
Co jsem vygooglil ja, kdyz jsem se na to ucil, tak jede o to, kdyz chci optimalizovat vic vlastnosti, tak jestli je dam vsechny nejak do jedince a pak mam nejlepsiho jedince jako reseni, nebo kazdy jedinec koduje jednu vlastnost a reseni je cela populace. Ale je to jen to co jsem pochopil z nejakeho textu asi v 5 rano a vubec nevim, jestli se tomu da verit.
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Odpovědět

Zpět na „AIL025 Evoluční algoritmy I“