Projekt v letním semestru 2012

Cílem předmětu je naučit studenty týmové práci na větším softwarovém projektu. Probíhá seminární formou v rozsahu obvykle 2 hodiny týdně, a to zpravidla po dobu jednoho akademického roku. Práci na projektu lze zahájit od zimního nebo od letního semestru (s přesahem do dalšího školního roku). Projekt je zakončen veřejnou obhajobou. Předmět je možné zapsat kdykoliv během akademického roku (zapisuje se až v době, když se předpokládá konání obhajoby), během celého studia ho však lze zapsat maximálně dvakrát.
Tooomy
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 16. 10. 2008 00:36
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: kolej 17.listopadu

Projekt v letním semestru 2012

Příspěvek od Tooomy »

Zdravím,
chci se zeptat, jestli není v současné době nějaký projekt, kterému schází do týmu člen. Rád bych se připojil. Nejraději bych programoval v Javě, popř. v C++

Taky by mě zajímalo, u koho a jakým způsobem lze projekt získat, ev. jak si obstarat členy do týmu ?

Kdy je nejvýhodnější s projektem začít....

Každou informaci týkající se projektu uvítám.

Předem díky za info
ms

Re: Projekt v letním semestru 2012

Příspěvek od ms »

Ahoj
Já pořád hledám někoho do projektu eBeen (je to tady na foru, letáky jsou na MS). Myslím že by to byl zajímavý projekt se schopným vedoucím (který ostatně dělal poslední inkarnaci BEENu jako softwarový projekt), je to v Jave.

Naposledy co vím (konec zkouškového), tak byli do čtyřčlenného týmu dva zájemci včetně mě. Kdybys měl zájem, tak by se poslední člen týmu třeba hledal jednodušeji ... :).

Zkus se na to podívat a když tak dej vědět.

ms
Milla

Re: Projekt v letním semestru 2012

Příspěvek od Milla »

S toha ja mam zajem, a pokud este hledate clenu skupiny, tak ja byla bych rada procovat s vami.

Ja musim obhajit ten projekt v roce 2012 a hledam v kterou skupine este je vulne misto.

S pozdravem
Tooomy
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 16. 10. 2008 00:36
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: kolej 17.listopadu

Re: Projekt v letním semestru 2012

Příspěvek od Tooomy »

ms píše:Ahoj
Já pořád hledám někoho do projektu eBeen (je to tady na foru, letáky jsou na MS). Myslím že by to byl zajímavý projekt se schopným vedoucím (který ostatně dělal poslední inkarnaci BEENu jako softwarový projekt), je to v Jave.

Naposledy co vím (konec zkouškového), tak byli do čtyřčlenného týmu dva zájemci včetně mě. Kdybys měl zájem, tak by se poslední člen týmu třeba hledal jednodušeji ... :).

Zkus se na to podívat a když tak dej vědět.

ms
Zdravím,
bohužel s UNIXem nejsem zrovna kamarád, takže nevím, jestli je to ideálně to, co hledám...Každopádně ale díky za nabídku :-)
Odpovědět

Zpět na „NPRG023 Softwarový projekt“