predtermin 22.5.

marjanka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 15. 6. 2006 13:17

predtermin 22.5.

Příspěvek od marjanka »

Tak zvesti o predterminech pana Stepanka nelhaly. Na vsechno bylo az prilis mnoho casu. Ma otazka prenexni operace k nezaplaceni. Pravda, kolega co dostal dukaz v peanove aritmetice na tom uz zas tak skvele nebyl, ale verim (ac jsem v danou chvili opravdu nevedela co s nim), ze nepatril k tem obtiznejsim. Rozhodne stalo za to tam jit.
hardwire2
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 24
Registrován: 5. 1. 2008 19:57
Typ studia: Informatika Bc.

Re: predtermin 22.5.

Příspěvek od hardwire2 »

Já jsem měl dokázat Větu o dedukci ve VL a říct, čím se liší od Věty o dedukci v PL. Kamarád měl dokázat Větu o dedukci v PL a jinej měl dokázat Větu o variantách.
panther
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 7
Registrován: 23. 1. 2006 21:51

Re: predtermin 22.5.

Příspěvek od panther »

Prosím o radu... jsou někde na webu nebo jinde řešené příklady s pomocí kterých bych se mohl připravit na zkoušku?
díky.. jsem na komb. st. a nechodil jsem na cvičení..
Návštěvník

Re: predtermin 22.5.

Příspěvek od Návštěvník »

Jo, tak to by se mi taky hodilo, vzhledem k tomu, ze to je jedinej zapocet, co mi chybi a pristi tyden pisu opravnou pisemku. Vubec netusim, odkud se mam ty priklady ucit :(
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: predtermin 22.5.

Příspěvek od hippies »

panther píše:Prosím o radu... jsou někde na webu nebo jinde řešené příklady s pomocí kterých bych se mohl připravit na zkoušku?
díky.. jsem na komb. st. a nechodil jsem na cvičení..
Mne stacilo tohle: http://hippies.matfyz.info/stranka.php?sem=4
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
..

Re: predtermin 22.5.

Příspěvek od .. »

díky za link a.. nebyl by mě to někdo ochotný za přiměřenou odměnu doučit? do příštího úterý. Kdyžtak 608431365, přijedu kdykoliv kamkoliv, na odměně se určitě dohodneme, díky
Odpovědět

Zpět na „2007“