Cvika s Vyskocilem a zavislost zapoctu na "dochazce&quo

Návštěvník

Cvika s Vyskocilem a zavislost zapoctu na "dochazce&quo

Příspěvek od Návštěvník »

Jak to tak sleduju, tak by me velmi zajimalo, kolik z tech lidi, co maji domaci ukol (nenapsali test), byli na nekterem z jeho prvnich cviceni.

Skoro to vypada, ze to spis dal tem co k nemu poctive chodili a ti co tam byli poprve tak spis ubral. Ne ze bych ho hned chtel podezirat, ale potkal jsem par takovych lidi a zatim to sedi. Jak jsou na tom ostatni?

Ta statistika by mohla neco napovedet, aspon pro dalsi generace na co si maji davat bacha.
Uživatelský avatar
eVe
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 43
Registrován: 11. 2. 2006 11:49
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: B1405
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eVe »

ja jsem tam byla poprve a zapocet mam a pak znam par lidi, co k nemu chodilo, a ty to naopak nemaji, takze to tak asi nedelal
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

ona by tam přecijen mnohla být taková dost nepravděpodobná závislost, že ti co tam chodili, tak se to i naučili, .. ale je to nějaký divný:D
Greg

Příspěvek od Greg »

No ja jsem byl na VSECH cvicenich KROMNE prvniho. No mozna je to tim. Nevim. Kazdopadne pisemku jsem nedal.
Sakuri
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 36
Registrován: 8. 1. 2007 20:45

Příspěvek od Sakuri »

Ja tam chodila celkem dost a zapocet mam. Myslim si, ze to spolu nijak nesouvisi, protoze krom asi tri cvik, kdy poslal papir na prezenci to absolutne nesledoval a taky hned rikal, ze je mu uplne jedno, kdo tam chodi a kdo ne, ze zapocet bude jen a jen za pisemku a ja bych tomu verila (uz jen proto, ze silne pochybuju, ze ty papiry s tou prezenci vubec v dobe pisemky jeste mel:)).
Uživatelský avatar
tommy
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 24
Registrován: 1. 6. 2006 13:55

Na dochadzke nezalezi

Příspěvek od tommy »

No tak ja som na prvych 4 cvikach chodil k inemu cviciacemu, a potom na vyskocilove cvika sem-tam. Poznam este vela ludi, ktori su na tom s tymto rovnako, ak nie este horsie. A taka mensia (skoro)polovica ma zapocet a druha nie. Takze na dochadzke uplne nezalezi. Taktiez by som povedal, ze nie je pravda, ze ti co chodili pravidelne na cvika su na tom z hladiska vedomosti lepsie. Kedze sme na cvikach stale ratali len priklady z prednasok a ziadne typu "na pisomku". Viac sa uz k tomu nebudem vyjadrovat. Mozno po tom co "spravim" zapoctovy "priklad".
There's nothing left to lose.
Odpovědět

Zpět na „2006“