"predtermin" 31.5.2006

Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

No jo kdo by ale ve foru s nadpisem "Otravovali nás kravinamy" hledal informace o předtermínech ... Stejně už je to putna, jen doufám, že to v pátek dám...
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

gris píše:Ja na prednasky nechodila skoro vubec a docetla jsem se to tady na foru. Myslim, ze predtim, nez zacnes osocovat ostatni lidi, by sis forum mel prohlednout.
Myslim ze predtym, ako napises, ze nepravom osocujem ostatnych ludi, si prosim uvedom nasledujuce: Ak nie je zapisany termin v sise, nie je to zrovna bezne (ja som sa s tym stretol prvykrat), neocakaval som, ze bude nejaky termin skryty... a aj keby som to naaaahodou ocakaval, tak by som nehladal informacie o nom v threade "otravovali nas kravinami?". A nemozes cakat, ze ma kazdy tolko casu ako ty a ma nonstop precitane vsetky prispevky z kazdeho predmetu, ci sa tam nahodou neukazal skryty termin. Okrem toho som si ten thread dokonca otvoril... ale stacilo mi precitat prve dva prispevky a vedel som, ze ma to nezaujima. Samozrejme ty si to urcite tusila, ze sa neskor vyvynie debata o predtermine.

A preto si myslim, ze ak chceme aby toto forum bolo co najviac napomocne nam vsetkym, tak treba dolezite veci napisat tak aby vyzerali dolezito.

Mas k tomu co povedat?
gris
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 43
Registrován: 31. 10. 2004 20:31

proc nebyl vypsan predtermin

Příspěvek od gris »

Predem se omlouvam za to, ze jsem tady zpusobila takove pozdvizeni. :oops:

Ja to vidim tak, ze kdybych byla na miste pane Stepanka a trikrat bych na prednasce rekla, at se prihlasi na email zajemci o predtermin a prisel mi jediny email, tak bych z toho usoudila, ze o ten predtermin zajem neni.

Stepanek, kdyz jsem se s nim domlouvala, mi rikal, ze jsem sama. Na prednaskach se neprihlasil jediny clovek. Neprisel zadny dalsi mail.

Omlouvam se vsem, ale opravdu jsem nemela sanci tusit, ze o predtermin je takovy zajem, kdyz to nikdo nedal najevo.

Doufam, ze se tim nikoho nedotknu, ale myslim, ze pokud ma clovek o predtermin zajem, tak je rozumne se poptat spoluzaku, kteri chodi na prednasky, pripadne napsat profesorovi, jestli nehodla neco vypsat, proste informovat se.

Tak snad jsem to aspon trosku vysvetlila
:)
qwertie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 103
Registrován: 4. 6. 2005 15:49
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Vyšehrad

ja uz bych..

Příspěvek od qwertie »

Ja uz bych to uzavrel, pojdme se radsi ucit..... :)
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Já bych se zase nešel učit, radši na pivko. Když jsou takový hici, je potřeba dodržovat pitný režim!!! No a po pivku se vrhnout na logiku :lol:
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: proc nebyl vypsan predtermin

Příspěvek od hydrant »

gris píše:Predem se omlouvam za to, ze jsem tady zpusobila takove pozdvizeni.
Tak snad jsem to aspon trosku vysvetlila
omluvu prijimam. Toto vysvetlenie bolo pre mna podstatne prijatelnejsie ako predosli prispevok.

Ano keby som sa viac snazil, tak by som sa prof. Stepanka na to spytal sam.
Myslim si, ze pociatocny nezaujem (aj moj) o nejaky predtermin bol sposobeny tym, ze este nikto nevedel kolko bude terminov normalnych. (To teraz tipujem, pretoze si nepametam kedy sa tie terminy naozaj vypisali.) No a logika nie je zrovna predmet, na ktory by si kazdy hrnul. Ale vo chvili, ked sa ukazalo, ze su terminy iba dva, (velmi lahko sa niekomu stane, ze ani jeden nevyhovuje), zaujem o predtermin (alebo 3. iny termin) prirodzene podstatne vzrastol.

No teraz uz je to jedno, na skusku idem v piatok a mam pocit, ze nic neviem. Ucim sa to uz tyzden. A to som si doteraz myslel, ze som celkom chapavy clovek. :?

Tak nam vsetkym prajem na piatok vela stastia.
Odpovědět

Zpět na „2005“