Uznavani drive splnenych povinnosti

Cílem semináře je seznámit posluchače s jazykem C#, prostředím platformy .NET a tvorbou aplikací s grafickým uživatelským rozhraním. Předpokládají se znalosti objektově orientovaného programování.
benny

Uznavani drive splnenych povinnosti

Příspěvek od benny »

Ahoj!

Chtel bych se zeptat, jestli nekdo mate zkusenosti s uznavanim studijnich povinnosti (zkouska, zapoctovy test, domaci ukoly, dochazka) u Pavla Jezka jako virtualniho cviciciho v tomto semestru. Na maily totiz neodpovida a nikde nemohu vycist, zda byla moje zadost vyslysena a povinnosti uznany.

Predem dik za odpovedi!
SonicTh
Učitel
Učitel
Příspěvky: 30
Registrován: 28. 12. 2008 13:12
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF

Re: Uznavani drive splnenych povinnosti

Příspěvek od SonicTh »

Ano, souhlasim, je to hrozne, ale stale jsem ten batch jeste nezpracoval. Prubeh samozrejme muzete sledovat v SISu (vetsinu konkretne v grupiku).

PJ
blabla
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 27. 1. 2010 23:14
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Uznavani drive splnenych povinnosti

Příspěvek od blabla »

nevie niekto nahodou ako je to s uznavanim skusky z minuleho roka? viem ze tento rok uz plati obmedzenie ze skuska musi byt najhorsie na dva aby sa uznala na dasi rok, ale sucasnym repetentom by sa mali uznavat aj trojky nie...? kedze o nijakom obmedzeni tymto smerom nam nikdy PJ nevravel minuly rok... skratka len povedal ze uspesne zlozena sksuka sa v pripade neabsolvovania predmetu uzna dalsi rok..
Jookyn
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 115
Registrován: 13. 9. 2008 21:42
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Uznavani drive splnenych povinnosti

Příspěvek od Jookyn »

blabla píše:nevie niekto nahodou ako je to s uznavanim skusky z minuleho roka? viem ze tento rok uz plati obmedzenie ze skuska musi byt najhorsie na dva aby sa uznala na dasi rok, ale sucasnym repetentom by sa mali uznavat aj trojky nie...? kedze o nijakom obmedzeni tymto smerom nam nikdy PJ nevravel minuly rok... skratka len povedal ze uspesne zlozena sksuka sa v pripade neabsolvovania predmetu uzna dalsi rok..
Taky jsem o žádnym omezení neslyšel, ani na slajdech jsem nic takovýho neviděl. A doufam, že je to tak, protože mam z loňska trojku a rád bych si jí nechal uznat. Tak kdyby jste někdo zjistil, že trojky neuznává, tak mi dejte pls vědět, abych si to skočil udělat znova...
Shigi
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 6
Registrován: 29. 1. 2009 02:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Uznavani drive splnenych povinnosti

Příspěvek od Shigi »

Z predošlých rokov by nám mali byť uznané aj trojky. Informácia o prípadnej zmene, ktorá by sa tohto prípadu týkala, sa ku mne zatiaľ nedostala.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: Uznavani drive splnenych povinnosti

Příspěvek od Almer »

Mno, uprimne, je to na prednasejicim. Zadny predpis, podle ktereho se to uznava v skolnim radu neni. Takze je to jenom na jeho libovuli, pokud tomu tak je.

A pokud si letos rekne, ze proste trojky uz nebude uznavat, tak s tim nic neudelate. Jestli je bude a nebo nebude uznavat, to nevim, nechodil jsem na predmet, jenom jsem chtel poukazat, ze tady se nemuzete o nic opirat, pouze o jeho dobrosrdecnost. Takze nejake "mel by" nebo "automaticky" tady neplati:)
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Shigi
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 6
Registrován: 29. 1. 2009 02:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Uznavani drive splnenych povinnosti

Příspěvek od Shigi »

Áno, závisí to na prednášajúcom.
No v tomto prípade nám minulý rok akoby prisľúbil, že tento rok uzná aj trojky. Samozrejme, nikde to nie je napísané, že to tak naozaj a za každých podmienok musí byť.
SonicTh
Učitel
Učitel
Příspěvky: 30
Registrován: 28. 12. 2008 13:12
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF

Re: Uznavani drive splnenych povinnosti

Příspěvek od SonicTh »

I v letošním roce 2010/2011 se uznávají úspěšně složené zkoušky z loni a to včetně známky 3. Pokud mi letos ještě budete odevzdávat zápočťák, tak vám známku zapíšu rovnou při jeho předvádění. Jinak se u mě (MS, místnost 204) někdy stavte s indexem.

PJ
Odpovědět

Zpět na „NPRG035 Jazyk C# a platforma .NET“