Diplomka vedená externistou

Vše o státnicích úspěšně završujících roky studia na naší alma mater.
Uživatelský avatar
Navry
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 8
Registrován: 4. 10. 2007 19:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Diplomka vedená externistou

Příspěvek od Navry »

Ahoj, chci si nechat odsouhlasit jako diplomku projekt, který jsem vyvinul v práci. FYI je to aplikační server.
Zajímalo by mě, jestli nemá někdo zkušenost s tím, jak vysoko na fakultě žádat o garanturu (?) tohohle tématu. Mám i sepsané zadání, které můžu (třeba po revizi) předložit. Vedoucí (aka šéf) není z mff, čili nemá práva v SISu. Na studijním je ticho (asi moc práce koncem září).
Potřebuju někoho z mff, kdo bude formálně vedoucí? Stačí, aby to vedoucí katedry (zástupce) zadal do SISu?
díky
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: Diplomka vedená externistou

Příspěvek od QZuzka »

Ano, studijní teď má zápis do vyšších ročníků, takže bych od nich neurgentní věci čekala v říjnu (možná tam pak zkus napsat znovu).
Mám dojem, že u externiích diplomek je zvykem přiřadit i vedoucího za MFF, který snáze splní formality - zejména tehdy, pokud není předpoklad, že by ten externí vedoucí vedl prací více; externí vedoucí pak je veden jako "konzultant".
Jak vysoko žádat - podívej se (v SISu nebo v archivu diplomek ze stránek knihovny), kdo vede diplomky podobného zaměření a poptej se u něj. Možná to není oficiální postup, ale celkem rychle tě dovede na správné místo :)

Ještě upozorním, že pokud si nezařídíš jinak, nejen text práce, ale i všechny zdrojáky se stanou veřejně dostupnými & majetkem školy. Pokud bys to potřeboval nějak řešit, doporučím opět najít někoho, kdo něco takového dělal/vedl a má konkrétní zkušenost.
Odpovědět

Zpět na „Magisterské SZZ“