obhajoby podzim 2011

Vše co se týká bakalářských státních závěrečných zkoušek.
aaaaa

obhajoby podzim 2011

Příspěvek od aaaaa »

zdravim,
neviem ci ste to uz szistili aj vy ostatni, ale informaciu o tom, na ktoru presne hodinu sa ma clovek dostavit na obhajobu bc prace zo SISu odstranili. miesto toho tam pribudla klauzula, ze kazy si ma svoj presny cas obhajoby zistit na uradnej doske KSI alebo na nejakom tel. cisle.

mne sa nechce nikam vyvolavat a na MS to mam daleko, tak mi napadlo ci by sa nenasiel niekto, kto by spominany rozpis obhajob odfotil a zavesil ho sem? aby si svoj presny termin mohli pozriet vsetci...
Kali3

Re: obhajoby podzim 2011

Příspěvek od Kali3 »

Já tam teda nebyl, ale nechával jsem si zjistit a visí na té nástěnce u mého jména stejný čas, co byl kdysi v SISu
srlok
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 12
Registrován: 20. 6. 2010 15:46
Typ studia: Informatika Bc.

Re: obhajoby podzim 2011

Příspěvek od srlok »

To číslo co tam mají neexistuje - má jen 8 číslic... jsem si téměř jistý, že se má na začátek přidat 2 (čísla na MS obvykle začínají 221), nicméně mi to nikdo nebral... kdyžtak zkuste : 221911250.
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha 4

Re: obhajoby podzim 2011

Příspěvek od QZuzka »

dneska kolem půl jedenácté jsem se dovolala - na to číslo s přidanou dvojkou na začátku, pokud jsem správně rozuměla jménu, tak je to na studijní...
můj čas odpovídá času, který předtím byl v seznamu (12 hod)
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: obhajoby podzim 2011

Příspěvek od Almer »

Az nekdy dorazim na MS, tak tu nasi nastenku ofotim - jsem z KSI.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
aaaaa

Re: obhajoby podzim 2011

Příspěvek od aaaaa »

uz sa netreba namahat, obhajoby su zajtra :)
blabla
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 27. 1. 2010 23:14
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: obhajoby podzim 2011

Příspěvek od blabla »

kedze ma toto vlakno dost genericky nazov tak pridam svoje dojmy z obhajoby sem.

komisia: tuma, bulej, zemlicka
-vsetci mili, javili zaujem o vec, ziadne vyhrady

posudok: veduci 1/2, oponent 2

vysledok: 1

zaver:
-ako mi bolo povedane, v mojom pripade spociatku rozmyslali nad jasnou dvojkou, ale nakolko som im vedel vyhrady oponenta a veduceho odovodnit, vysvetlit svoj pohlad na vec a poukazat aj na nedocenene casti prace, tak mi nakoniec po kratkej porade navrhli 1, kedze ako povedali, obhajoba je sucast bc prace a hajil som ju vraj statocne :D z toho teda plynie, ze znamky z posudkov skutocne niesu uplne rozhodujuce a ak mate pocit, ze vam bolo ukrivdene tak si poriadne zistite vyhrady veduceho/oponenta, aby ste vedeli vecne reagovat na dotazy komisarov a povedat preco veduci/oponent nema pravdu
Odpovědět

Zpět na „Bakalářské SZZ“