Termín v záři

Uživatelský avatar
Ellrohir
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 21. 12. 2007 13:29
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Termín v záři

Příspěvek od Ellrohir »

Zbývá mi poslední pokus a docela vážně uvažuju, že bych si ho nechal až na září, když Hencl na svých stránkách uvádí, že takový termín bude...ale rád bych si ověřil, že bude skutečně a ne abych pak v září nemile překvapen zjistil, že žádný už není...a stejně tak by mě zajímalo, jestli s tím někdo nemá zkušenosti a jestli v tom není nějaký háček (třeba že by mě bez toho, že sem neudělal Analýzu I nepustili v létě k Analýze II nebo tak něco) ? dík za odpovědi/rady :)
Uživatelský avatar
kaja
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 99
Registrován: 20. 12. 2007 00:53
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Miðgarðr
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín v záři

Příspěvek od kaja »

zkus napsat Henclovi / drahosovi mejlem a zeptat se primo jednoho z nich...
PONIES
onashackem
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 14
Registrován: 21. 11. 2007 11:56
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Termín v záři

Příspěvek od onashackem »

Znam druháka, kterej jede znova manalýzu I, páč jí neudělal hned. Takže to de, zapsat si jí znova.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín v záři

Příspěvek od hippies »

zda to jde nebo nejde poznas podle sisu/karolinky, jestli mas splneny (tj. udelanou zkousku/zapocet) u vsech pre-/korekvizit, popr. si korekvizity zapisujes zaroven. Trend je takovy vsechny tyto vazby rusit. Navic u tech, ktere stale jsou, lze udelit vyjimku (o to se musi pozadat). Suma sumarum: vsechno jde, kdyz se chce. :wink:
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Odpovědět

Zpět na „2007“