Ustni zkouska 23.1.2008 Drahos

Uživatelský avatar
tikiri
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 37
Registrován: 17. 1. 2008 10:06
Typ studia: Informatika Bc.

Ustni zkouska 23.1.2008 Drahos

Příspěvek od tikiri »

1. Klicovy pojem: Maximum funkce
2. Definice, veta, veta: Inverzni funkce, veta o prerovnani neabsolutne konvergujicich rad, kondenzacni kriterium
3. Lehka veta + dukaz: Derivace inverzni funkce
4. Tezka veta + dukaz: Bolzano-Cauchyho podminka
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neco malo k prubehu zkousky:
Takze, pokud jste uspesne napsali pisemnou zkousku, tak kdo chtel, mohl se od Drahose nechat vyzkouset jeste ten den, ostatni se potom napsali na den nasledujici a vyjimecne pripady jeste myslim pujdou v patek, Drahos celkem vysel vsem vstric.
Co muzu doporucit, je jit mezi prvnimi. Urcite to neni pravidlo, ale u nas Drahos rozdal zadani a odesel na pul hodiny pryc. Pak prisli dalsi, ale Drahos uz zkousel ty prvni, takze uz neodesel.
Dejte si pozor na klicovy pojem, u nej si overuje, jestli mu rozumite. Pokud mate nekde chybu, vysvetli vam to, snazi se, aby vam to doslo. Kdyz nasel chybu u mne, tak jsem si tam honem pripisovala, co chybelo, a skrtala, co prebyvalo, a tvarila jsem se desne zasvecene (stylem ''No jasne, jak jsem na tohle mohla zapomenout, takova hloupost... 8) Matematicka analyza je prece muj nejoblibenejsi predmet!" :P ). Takze ackoliv jsem mirne popletla definici inverzni fce, tak timhle stylem jsem to uhrala na 3b z 5. :oops: :) Az mu budete predkaladat dukazy a vety, hodne to komentujte. U dukazu mu stacilo, kdyz videl, ze to mam, trocha komentu a na nic vic se nepta, klidne rekne "Tady vidim, ze to mate, tak muzeme jit dal."
Je v pohode, pomuze a i kdyz hned nevite, da vam cas na rozmyslenou. 8)
Jo a jeste neco - pokud vam jde o jednicku, ale pisemna vam nedopadla tak dobre, ze i kdybyste dostali u ustni plny pocet, tak to proste neklapne, neztracejte hlavu. Je sance, ze ho presvedcite. :wink:
Hodne stesti!
Here's a llama, there's a llama, and another little llama, fuzzy llama, funny llama, llama, llama, DUCK. :)
peterblack
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 10. 12. 2006 19:26

Re: Ustni zkouska 23.1.2008 Drahos

Příspěvek od peterblack »

jak je to pls s bodovym rozsahem?
Uživatelský avatar
the21st
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 38
Registrován: 23. 1. 2008 13:42
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ustni zkouska 23.1.2008 Drahos

Příspěvek od the21st »

peterblack píše:jak je to pls s bodovym rozsahem?
Ak sa nemylim, rovnako ako u Hencla, teda
100 - 90 -> 1
90 - 75 -> 2
75 - 60 -> 3
Uživatelský avatar
tikiri
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 37
Registrován: 17. 1. 2008 10:06
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Ustni zkouska 23.1.2008 Drahos

Příspěvek od tikiri »

Klicovy pojem: (neboduje se)
Definice, veta, veta: (5b), (5b), (5b)
Lehka veta+dukaz: (5b) za vysloveni, (10b) za dukaz
Tezka veta+dukaz: (5b) za vysloveni, (15b) za dukaz
Here's a llama, there's a llama, and another little llama, fuzzy llama, funny llama, llama, llama, DUCK. :)
Odpovědět

Zpět na „2007“