Drahoš, Hencl nebo Pultr?

riveman

Drahoš, Hencl nebo Pultr?

Příspěvek od riveman »

Koho mi doporučíte zvolit na MA?

1) RNDr. Jaroslav Drahoš CSc.
2) RNDr. Stanislav Hencl Ph.D.
3) Prof. RNDr. Aleš Pultr DrSc.

..předem moc diky za odpovědi!
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

ty dva ostatni neznam, ale i tak rozhodne Hencl... jeden z nejlepsich lidi na analyzu...
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Ty dva ostatní neznám, ale i tak jednoznačně Pultr...jeden z nejlepších lidí na analýzu. Aneb vskutku fundovaný názor, Devrone.

A teď - Hencla sice neznám, ale jak Drahoš, tak Pultr jsou fajn vyučující i zkoušející. Takže když vezmu v potaz Devronův příspěvěk, tak to máš celkem jedno, koho vezmeš. Proti předchozím ročníkům je to stejně výhra... :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Lukas Mach
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 261
Registrován: 28. 3. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas Mach »

Drahosuv zpusob zkouseni, ve kterem daval netrivialni vahu pocitani prikladu, mi moc nesedl.
For every epsilon, there is delta.
Where is my delta?
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

Hencl me mel na zkousce z miry, zkousel i matiky analyzu... mel jsem ho 2 semestry na cvika z analyzy... fundovany nefundovany nazor neverim, ze byste meli lepsiho cloveka na analyzu nez je Hencl... a to tvrdim, i kdyz ty ostatni neznam :lol: :lol: :lol:

zlaty clovek...
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Souhlasím s Devronem, Hencl je skvělý... Drahoše jsem měl snad jednou na supl a nejvíc mě zaujala jeho krvavá skvrna na košili. Hencl je milý, umí vysvětlovat, dá se s ním rozumně domluvit a je s ním i docela sranda. Cvika s ním byla vždy ok :-)
riveman
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 18. 9. 2007 13:18

Příspěvek od riveman »

diky moc za odpovedi, a kdyz bych mel otazku ponekud rozsirit, jake je srovnani prubehu a stylu zkouseni? duraz na pocitani, predpokladam, ze je mysleno, ze z pocitani je tvrdy zaklad bodu bez ktereho se nelze ani dopracovat k ustni casti nebo to tak probiha u vsech?
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahoš, Hencl nebo Pultr?

Příspěvek od tutchek »

sice už trošku off topic ale do archivu ;) - dle popisu mého spolubydly prváka je Hencl vyučující typu Pick a tedy v rozumné míře s ním záměnný
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
David
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 80
Registrován: 7. 11. 2004 18:57
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahoš, Hencl nebo Pultr?

Příspěvek od David »

Henc - neznam

Pultr - mel jsem ho na Matematicke struktury. Nebylo to uplne spatne. Ale vyklad je hodne rozhazeny a trochu zmatecny - Pultr spoustu veci rychle rekne, nenapise na tabuli. Bylo dost tezke psat si smysluplne a pouzitelne poznamky. Na druhou stranu zkouska z analyzy u Pultra je asi jedna z nejlehcich. Pry se ani nemusi pocitat priklady, staci teorie. Podle me ale zase neni tak od veci si tyhle zakladni priklady z analyzy poradne propocitat... :) Putr neni spatny prednasejici, ale na analyzu jedna bych si ho nedaval.

Drahos - tohle je jeden z lidi, kteri maji nejvetsi zasluhu na tom, ze me z matfyzu jeste nevyhodili. Dokaze lidsky a srozumitelne vysvetlit i slozite veci, nebaziruje na malickostech - napriklad, kdyz jsem udelal o pisemce numerickou chybu, tak jako kdyz by tam nebyla - opravdu doporucuji. Ano, je pravda, ze je jeho rukopis neni z nejcitelnejsich, ze prednaska (na rozdil od treba te Pultrovy) neoplyva interaktivitou, ze se obcas pri pocitani splete, ...
A ke zkousce: pozadavky jsou prisnejsi, nez u Pultra, ale pristup je perfektni. To, co jsem psal u pisemky, plati u ustniho dvojnasob. Nebaziruje na malickostech, poradi. Ale zkousku uplne zadarmo zase necekejte..
Zkratka, idealni ucitel! A co na tom, ze jeho satnik se sestava z jedne kosile s krvavou skrvnou a druhe svatecni :)
Naposledy upravil(a) David dne 11. 11. 2007 15:05, celkem upraveno 1 x.
mattithjah
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 5. 11. 2007 14:18
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Drahoš, Hencl nebo Pultr?

Příspěvek od mattithjah »

Drahos – Mam ho, na prednasky jsem chodit prestal, vyspat se muzu i doma.. Takze asi tak. :)

Ostatni dva neznam
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahoš, Hencl nebo Pultr?

Příspěvek od hippies »

to ale o nicem nevypovida, znam lidi co spi i na tech nejlepsich prednaskach :wink:
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Jindra

Re: Drahoš, Hencl nebo Pultr?

Příspěvek od Jindra »

Mám pana doktora Pultra na analýzu I a jeho styl přednášení mi vyhovuje. Sice vyžaduje nepřetržité přemýšlení při přednášce, ale o to jde, ne?? :)
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Drahoš, Hencl nebo Pultr?

Příspěvek od tutchek »

Jenom postreh, ktery se muze hodit u zk u Pultra (postreh je ze struktur, ale imho bude mit styl u analyzy uplne stejny). Pokud dostanete nejake tema, napr "derivace", tak neocekava jen definici, ale i nejake pekne vety, treba ty o aritmetice derivaci, apod apod apod.. proste popsat smysluplne stranku... dotaz "a co tam mam jeste napsat?" bere spis jako pritezujici, ze nevite, o cem to dane tema je.... dale zkousel (alespon na strukturach) stylem "strelil na jedno misto v probrane latce, podle urovne napsaneho strelil na jine misto, podle urovne napsaneho strelil jeste nekam.... a kdyz tak nejak ostrilel ty zakladni kapitoly co se probraly, tak dal nejakou znamku"...

toz tak
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Odpovědět

Zpět na „2007“