Kombinované studium

Aktuální informace ze studijního oddělení
news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud
LukasMaska

Kombinované studium

Příspěvek od LukasMaska »

Zdravím,
rád bych se přihlásil na matfyz, ale problém je to, že musím pracovat. Nemám možnost chodit na přednášky do 13:30h. Jinak programuji, mám základy strojového učení, matiku také zvládám dobře, atd.. Bude to problém, když nebudu na část přednášek chodit? Půjde to nějak domluvit či něco?
Díky za odpověď
Jenda_

Re: Kombinované studium

Příspěvek od Jenda_ »

Já si nedokážu představit, že bych hlavně ty matematické předměty zvládl bez přednášek. Ale:
  • Já jsem studoval v roce 2013, kdy nebyla moc skripta a obecně materiály z čeho se učit. Od té doby se to dost zlepšilo.
  • Některé přednášky jsou nahrané a předpokládám, že „díky“ COVIDu nahrávek ještě přibude.
  • Ty píšeš, že matematiku zvládáš.
  • Bývá víc paralelek (typicky 1-2 české a jedna anglická), tak s trochou štěstí něco z toho vyjde od 14 hodin dál.
Dále jsem se teda hlavně v prváku musel škole věnovat v podstatě fulltime, takže i z tohoto hlediska nevím, jestli bych to s prací dal. Při střední a o prázdninách před matfyzem jsem pracoval, ale z tohoto důvodu jsem musel po dobu prváku většinu práce ukončit.

Tak to jsem ti asi moc nepomohl :). No prostě: záleží. Asi to jde. (jo a pak ještě pozor, že některá cvičení měla povinnou účast, ale tam je na výběr víc paralelek, tak to na 14h+ snad nějak naskládáš)

(Bc. Obecná informatika 2013-2016, Mgr. ISDI 2016-2019)
Odpovědět

Zpět na „Studijní oddělení“