Lambda kalkul II

krystof
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 18. 1. 2005 15:15
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Brno / 17. Listopad
Kontaktovat uživatele:

Lambda kalkul II

Příspěvek od krystof »

Tak dnes jsem byl na zkousce, chtel nejdriv zadefinovat \lambda--> a \lambda2 (+pravidla v nich), potom chtel Bottom (+pravidla) a negaci.
regan

Re: Lambda kalkul II

Příspěvek od regan »

Nazdarek!

Jsem lenoch, a na LK2 jsem vubec nechodil :) Chci se proto zeptat - bude zkouska probihat stejne jako v ZS? Respektive - chce neco (narozdil od ZS) na zapocet? diik
Uživatelský avatar
wintermute
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 23. 5. 2005 22:06
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Lambda kalkul II

Příspěvek od wintermute »

Ty slajdy co jsou na webu KTIML - není toho něják málo? Já mám pocit, že tam něco z přednášky chybí.
Jak říká Rambo: někde jsem slyšel, že nejlepší zbraní je mozek...
Uživatelský avatar
Myshaak
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 162
Registrován: 18. 1. 2006 22:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Lambda kalkul II

Příspěvek od Myshaak »

wintermute píše:Ty slajdy co jsou na webu KTIML - není toho něják málo? Já mám pocit, že tam něco z přednášky chybí.
Malo? Cirka stranky 85 - 183 v casti 2 a vsech 80 stranek casti 3 - to mi neprijde zas tak malo. :) Zas nerikam, ze je toho nejak extra moc...
Je to prakticky vse, co se prednaselo, jen vyjimecne se stalo, ze narozdil od online materialu promitnul na prednasce nejaky slajd navic, treba s nejakym dukazem
"Go for the eyes Boo, go for the eyes! Yeahh!!"
Uživatelský avatar
Myshaak
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 162
Registrován: 18. 1. 2006 22:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Zkouska 8.6.09'

Příspěvek od Myshaak »

Takze dnesni zkouska: jak se dalo cekat, pomerne v klidnem a pratelskem duchu.

-nejprve, pry "na zahrati" dva priklady na typovani, jeden nejaky uplne primitvni, druhy takrka totozny s tim, co je na strance 48 3. casti materialu.

-kdyz jsem to napsal, tak mi dal jeste Ciste typove systemy (definice + zneni lemmat, na ktera si vzpomenu). Presne tohle jsem nechtel dostat - to generacni lemma je zlo. :)

Nastesti jsem mel celou dobu od prof. Stepanka k dispozici takovou tu tabuklku s pravidly lambda-krychle (str. 36), takze se to dalo vymyslet.
"Go for the eyes Boo, go for the eyes! Yeahh!!"
ang

Re: Lambda kalkul II

Příspěvek od ang »

Rikal prof. Stepanek na posledni prednasce, co bude zkousek, do jake hloubky a co uz ne?

Na konci minuleho semestru napr. explicitne rekl, ze nezkousi denotacni semantiku.

Dik
Odpovědět

Zpět na „I1 Ostatní Teoretická informatika“