Doučování

Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Doučování

Příspěvek od tutchek »

Bylo nebylo, měl jeden tutchek 3 termíny na OZD. Poslední velkou (povinnou) překážku před svatým grálem bakalářky a státnic.. I marnotratný tutchek místo aby se učil do práce chodil, a tak dále a tak dále dva termíny prošustroval... Zbývá jeden... ten nehodlá promarnit. Cílem je naučit se to dokonale... hledám odvážného jedince, který si troufne a tutcheka to naučí. Nabízí se jak ikonka "zasloužil se o tutcheka", tak premium účet na fóru (jen zasvěcení ví oč se jedná ;) ), dále nějaká pivní sazba... vv nejhorším i nějaká finanční taxa.

Tedy ve zkratce - příští úterý musím umět OZD jak když bičem mrská. Stav k dnešku - vím že nic nevím - z filozofického hlediska velmi užitečné zjištění, z hlediska studenta zjištění nahovno.

PROSÍÍÍÍM

děkuji za pozornost
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Skoda, ze si to nechcel minuly rok :( To som s OZD stravil vela casu a zapocet aj skuska sa podarili. Tento rok by som si uz na to netrufol, najblizsie sa na to budem pozerat az pred statnicami.
Uživatelský avatar
gofry
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 49
Registrován: 13. 1. 2006 23:41

Příspěvek od gofry »

Ja by som ti doporučil, aby si si prešiel všetky príklady, ktoré nájdeš tu na fóre, potom na feare a ešte na modrom. Keď ich budeš vedieť všetky vyriešiť, myslím, že môžeš ísť na skúšku. Ja idem práve dnes na skúšku, takže podľa toho, ako dopadnem, tak môžme dať potom hlavy dokopy.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Já trávím těchto čtrnáct dní v Praze, potažmo v labu. Můžeš mne tu zkusit chytit anebo pokud se ozveš (asi ICQ), můžem se dohodnout na nějaké konzultaci - myslím, že tomu rozumím celkem obstojně (ačkoliv určitě ne dokonale) a mnoho nejasností a algoritmů ti vysvětlím. Bohužel nejsem moc "učitelský typ", takže celkové doučování bych asi nezvládl, resp. by to trvalo moc dlouho. Takže doporučuji spíše menší pomoc více jedinců (tím pádem bude i větší šance, že se najde pár takových co mají čas). :wink:

BTW: Je vás takových víc, nejlíp, pokud se dáte do kupy a zkusíte si najít nějakého tutora skupinově - kupříkladu qwertie trpí obdobným, jenže dokonce ještě horším problémem...
When life gives you crap, make crap golems.
David Nguyen

OZD

Příspěvek od David Nguyen »

Ahoj,

rád tobě i ostatním jakkoliv pomůžu, žádné výhody za to nechci, když Vám to pomůže, budu rád...:wink: tento a příští týden se připravuji na Datové struktury a Vyčíslitelnost, proto mě s velkou pravděpodobností najdete každý den v Klementinu (krom soboty a neděle - v práci).

Možná byste se mohli domluvit pár lidí na nějakém společném brainstormingu, potom bych se určitě přišel podívat... záleží na vás..
Můj mail, kdybyste potřebovali: davidUK<at>centrum<dot>cz

Good luck to every1! :P
David Nguyen
johnny
Donátor
Donátor
Příspěvky: 95
Registrován: 13. 12. 2005 00:31
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Trója

Příspěvek od johnny »

1) umět počítat věci z 2. a 3. kapitoly skript - tj. znát nějaké ty vzorečky
2) umět hašovat (kapitola 3. a 4.)
3) věnovat zvláštní pozornost počítání věcem jako je "minimální počet přístupů" a "maximální počet přístupů" - dělalo se to na jedněch z prvních cvik

Pak to určitě dáš minimálně na 2. Hodně zdaru!
Uživatelský avatar
darkness
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 15. 1. 2005 13:24
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: pod mostem (Nuselskym)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od darkness »

jeste bych doplnila umet nejakou tu teorii, v minule pisemce se pry vyskytovala za celkem dost bodu.
qwertie_neprihlasen

qwertie

Příspěvek od qwertie_neprihlasen »

qwertie netrpi.. qwertie se podival na pisemku a ma za 3 .. muze poskytnout skripta pripadne nejaky dalsi matros...
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Mne dost pomohly ty lonsky pisemky ... jinak udelal jsem si jako obvykle takovej mensi souhrnej vypis, jestli to tobe nebo nekomu k necemu bude ... http://tuetschek.wz.cz/schule/ozd.pdf.

Nevim do jaky miry to ovladam a o mych vysvetlovacich schopnostech by se dalo pochybovat, ale kdybys chtel s necim jeste poradit, posli mi SZ nebo mail na tuetschek (vsichni vime co) tuetschek wz cz, uvidim co budu schopny :).
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tutchek »

Díky celému realizačnímu týmu, zejména nohisovi který mě naučil hašovat, všem na brainstormingu před mým druhým termínem, že mě učinili alespoň nějakou představu o tom co se bralo a tuetschekovi za ty zhuštěné poznámky - asi si rozmyslím jeho plánovaný ban za kopírování nicku :D

EDIT: Thank you, thank you very much. And I wish the world peace!
Naposledy upravil(a) tutchek dne 30. 1. 2007 20:51, celkem upraveno 1 x.
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
Trupik
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 251
Registrován: 3. 1. 2005 14:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trupik »

tutchek píše:Díky... díky... díky...
A na závěr jsi měl přidat jedno oskarové "thank you, thank you very much".
Domovská stránka: http://www.jakubmaly.cz/, blog: http://blog.jakubmaly.cz/
Petice proti olympiádě http://olympiada.nazory.cz

Come on you target for faraway laughter,
Come on you stranger, you legend, you martyr, and shine!
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

tutchek píše:asi si rozmyslím jeho plánovaný ban za kopírování nicku :D
Ono ja bych si ho mozna i zmenil kdyz vidim ze jeste po 2.5 letech to zpusobuje problemy ... ale zas se mi nechce prijit o titul supermatfyzaka :). Hlavne si myslim ze se nas da rozlisit treba tim ze muj avatar ma hlavu :D.

EDIT: Jo jeste -- Gratuluju :D!
Naposledy upravil(a) Tuetschek dne 31. 1. 2007 13:03, celkem upraveno 1 x.
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
nohis
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 128
Registrován: 7. 11. 2004 13:39
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha - Prosek / Krakovany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nohis »

tutchek píše:Díky celému realizačnímu týmu, zejména nohisovi který mě naučil hašovat, všem na brainstormingu před mým druhým termínem, že mě učinili alespoň nějakou představu o tom co se bralo a tuetschekovi za ty zhuštěné poznámky - asi si rozmyslím jeho plánovaný ban za kopírování nicku :D

EDIT: Thank you, thank you very much. And I wish the world peace!
Koukám za tři tak moc gratuluji :) Jsem rád že jsem mohl pomoct. Musel jsi mít docela nervy co, mě by na tvým místě asi jeblo :D
Odpovědět

Zpět na „2006“