zk 8.1.2007

Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Ja se ctyrkou pocitam, spis me stve, ze neznaje vysledek, nesel jsem vcera radsi na druhy termin..
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Hm, tak já už výsledek znám 4 to není což je veselé, ale doufal jsem v lepší. Každopádně ta písemka včera byla prý o poznání lehčí... hlavně že to mám za sebou...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pokud to ještě někdo nevíte, tak po více než týdenním martyriu byly opraveny poslední z písemek. Nakonec to ani nedopadlo tak hrozně, jak jsem čekal (hlavně když se objevilo těch prvních dvacet čtyřek a jedna trojka, tak mi nebylo zrovna do zpěvu). Prostě jsme tentokrát vyhráli :D
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Anonymous píše:Pokud to ještě někdo nevíte, tak po více než týdenním martyriu byly opraveny poslední z písemek. Nakonec to ani nedopadlo tak hrozně, jak jsem čekal (hlavně když se objevilo těch prvních dvacet čtyřek a jedna trojka, tak mi nebylo zrovna do zpěvu). Prostě jsme tentokrát vyhráli :D
39 čtyřek není tak málo. Je to 65% úspěšnost....mno, doufejme, že budu mezi těma přístíma dvěma třetinama :twisted:

Gratuluji všem prošlým a držím palce všem, kteří si to zopakují...
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Anonymous píše:Pokud to ještě někdo nevíte, tak po více než týdenním martyriu byly opraveny poslední z písemek. Nakonec to ani nedopadlo tak hrozně, jak jsem čekal (hlavně když se objevilo těch prvních dvacet čtyřek a jedna trojka, tak mi nebylo zrovna do zpěvu). Prostě jsme tentokrát vyhráli :D
Aha ... a ja tam nejsem? To mi teda pekne stve ... takze je jisty ze uz se dalsi neobjevi?
Plug 'n' Pray.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tuetschek píše:Aha ... a ja tam nejsem? To mi teda pekne stve ... takze je jisty ze uz se dalsi neobjevi?
To teda nevím, ale vypadá to, že ten seznam je kompletní (nebo si to Žemlička aspoň evidentně myslí).
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Tuetschek píše:
Anonymous píše:Pokud to ještě někdo nevíte, tak po více než týdenním martyriu byly opraveny poslední z písemek. Nakonec to ani nedopadlo tak hrozně, jak jsem čekal (hlavně když se objevilo těch prvních dvacet čtyřek a jedna trojka, tak mi nebylo zrovna do zpěvu). Prostě jsme tentokrát vyhráli :D
Aha ... a ja tam nejsem? To mi teda pekne stve ... takze je jisty ze uz se dalsi neobjevi?
Po zběžné kontrole to vypadá, že jsou tam všichni co byli přihlášeni na zkoušku. Takže pokud jsi nepřišel bez příhlášení, tak tam musíš být.
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

gASK píše:Po zběžné kontrole to vypadá, že jsou tam všichni co byli přihlášeni na zkoušku. Takže pokud jsi nepřišel bez příhlášení, tak tam musíš být.
Po dukladne kontrole seznamu prihlasenych a seznamu ve vysledcich zkousky to vypada ze tam fakt nejsem a misto me je tam nekdo jiny takze pocet souhlasi .... holt jdu psat Dr. Zemlickovi :(

Kód: Vybrat vše

5c5
< Bedecs Vladimír
---
> Bedecs Valdimír
14d13
< Dušek Ondřej
38d36
< Kontsek Martin
39a38
> Kontsek Martin
52a52
> Matyska Pavel
55c55
< Molnár Martin
---
> Molnár Martin *85
66c66
< Procházka Jan
---
> Procházka Jan *84
70c70
< Reidinger Josef
---
> Redinger Josef
84c84
< Šaršon Jan
---
> Šaršoň Jan
94a95
> Tóth Csaba
97d97
< Tóth Csaba
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

Tuetschek píše:Po dukladne kontrole seznamu prihlasenych a seznamu ve vysledcich zkousky to vypada ze tam fakt nejsem a misto me je tam nekdo jiny takze pocet souhlasi...
Jen mi tak probehlo hlavou, proc ma tak divny nick? Vcera jsem omylem psal adminovi co blbne, vzdyt je v tom seznamu. A pak mi bylo receno, ze se lisite o e.

Kua, pak se nediv, ze te nepoznam ani Dr.Zemlicka...
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Almer píše:Jen mi tak probehlo hlavou, proc ma tak divny nick? Vcera jsem omylem psal adminovi co blbne, vzdyt je v tom seznamu. A pak mi bylo receno, ze se lisite o e.

Kua, pak se nediv, ze te nepoznam ani Dr.Zemlicka...
Svuj nick jsem dostal v nasi ponekud germanofilni tride na gymplu ... podobnost s adminovym je ciste nahodna :).

Uz se to vysvetlilo, Dr. Zemlicka mi odpovedel ze muj test omylem zalozil do jinych desek, takze to mam :!: :D .
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

twoflower píše:Ja se ctyrkou pocitam, spis me stve, ze neznaje vysledek, nesel jsem vcera radsi na druhy termin..
No to já tam šel ... a dobře jsem udělal
Odpovědět

Zpět na „2006“