DU5

Odpovědět
Uživatelský avatar
andree
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 106
Registrován: 9. 12. 2006 17:00
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andree »

dalsi... to sa mi fakt nikdy nepodari poslat bezchybnu verziu? a uz som si tak veril :roll: tiez by ma zaujimalo, ci to za tych 20 bodov stoji.. aj ked sudiac podla sledovanosti tejto diskusie tam bude testov s chybami tohoto druhu za >20 bodov :twisted:
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba v diagramoch?

Příspěvek od rastik »

Trupik píše:
Ja mam to iste. S tymi diagramami asi nieco bude. Ja som sa pri implementacii niekolko krat zarazil, preco faktor obsahuje konstantu bez znamenia a nie obycajnu konstantu. Tym by sa to tiez vyriesilo a v jednoduchom vyraze by potom nebolo to +/-.
Ale kdyby bylo unarni +/- u faktoru, tak by se s tim povolilo i opakovani vic operatoru za sebou (x:=--1), a to podle obrazku nejde.
Hmm, tomu nerozumiem. Ja som skor navrhoval pouzit konstantu namiesto konstanty bez znamienka, ale ani u toho faktoru to nevidim.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Re: chyba v diagramoch?

Příspěvek od gASK »

rastik píše:
Trupik píše:
Ja mam to iste. S tymi diagramami asi nieco bude. Ja som sa pri implementacii niekolko krat zarazil, preco faktor obsahuje konstantu bez znamenia a nie obycajnu konstantu. Tym by sa to tiez vyriesilo a v jednoduchom vyraze by potom nebolo to +/-.
Ale kdyby bylo unarni +/- u faktoru, tak by se s tim povolilo i opakovani vic operatoru za sebou (x:=--1), a to podle obrazku nejde.
Hmm, tomu nerozumiem. Ja som skor navrhoval pouzit konstantu namiesto konstanty bez znamienka, ale ani u toho faktoru to nevidim.
Oboje by fungovalo stejně - to s tím faktorem dokonce líp, protože pak by bylo korektní i pro proměnné či pole - což by u konstanty nebylo.

Prostě obázky jsou tak jak jsou, nic s tím neuděláme a kdo to má jinak tak se může jen modlit a bombardovat Ulitu mailama. :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Nehovoril niekto na prednaske/cvikach, kedy sa dostanu k testovaniu DU5? Nech viem, nakolko sa venovat DU6.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

rastik píše:Nehovoril niekto na prednaske/cvikach, kedy sa dostanu k testovaniu DU5? Nech viem, nakolko sa venovat DU6.
Jestli si to pamatuju tak ted na prednasce Dr. Yaghob rikal ze by to snad melo byt do konce tydne ...
Plug 'n' Pray.
Pjotr
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 9
Registrován: 10. 12. 2006 23:04

Příspěvek od Pjotr »

Já to mám taky podle diagramů (tzn. divně). A pochybuju, že by strhávali body za to, že se držím zadání.
Tuetschek píše:Jestli si to pamatuju tak ted na prednasce Dr. Yaghob rikal ze by to snad melo byt do konce tydne ...
Do konce toho, co už skončil? :lol:
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Pjotr píše:Já to mám taky podle diagramů (tzn. divně). A pochybuju, že by strhávali body za to, že se držím zadání.
Tuetschek píše:Jestli si to pamatuju tak ted na prednasce Dr. Yaghob rikal ze by to snad melo byt do konce tydne ...
Do konce toho, co už skončil? :lol:
Týden končí v neděli. Aspoň tady u nás, v Čechách, bůhví odkud je Pjotr :twisted:
When life gives you crap, make crap golems.
Pjotr
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 9
Registrován: 10. 12. 2006 23:04

Příspěvek od Pjotr »

Ve školách stejně jako v jiných státních institucích končí týden nejpozději v pátek v poledne. Především tady u nás v Čechách :P

Ale vážně, jestli má někdo z ulity chuť trávit víkend opravováním našich překladačů, tak má můj obdiv.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Pjotr píše:Ve školách stejně jako v jiných státních institucích končí týden nejpozději v pátek v poledne. Především tady u nás v Čechách :P

Ale vážně, jestli má někdo z ulity chuť trávit víkend opravováním našich překladačů, tak má můj obdiv.
To je omyl - to, o čem ty mluvíš je pracovní týden. Ale slovíčkařit tady můžem třeba týden (jedno jaký :twisted: ), to hodnocení má stejně proti těm fámám zpoždění. Ještě štěstí, že mám DU6 v plánu až na víkend (jestli vůbec).
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Tak uz to zacalo!
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

Koukam, ze tam mam nejake warningy navic...

../../../../../../SWI098-20061-grup/Lasak_Petr_130685/du5g.y:477.25-33: warning: type clash on default action: <code_block> != <>

Je to warning, ale ...znate to...

Strhava se i za warningy body? Myslim, ze tohle je jen problem s vim, ze jsem tam nedodelal veci pouzivane v DU6 a odstrani se to jenom pridanim {} za pravidlo...

Nekdo neco o tom vi?
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
zapo
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 64
Registrován: 13. 12. 2004 19:46
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: VŠK 17. Listopadu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zapo »

Neviem ci, alebo kolko za to budu strhavat, ale ja som na miesta, kde sa miesali veci zo 6 daval aspon generovanie prazdneho kodu, aby to nehadzalo tie warningy.
@#$%!
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

ono to staci udelat jenom {}, nic vic...a co sjem se ptal, tak dost lidi to delalo
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Almer píše:Koukam, ze tam mam nejake warningy navic...

../../../../../../SWI098-20061-grup/Lasak_Petr_130685/du5g.y:477.25-33: warning: type clash on default action: <code_block> != <>

Je to warning, ale ...znate to...

Strhava se i za warningy body? Myslim, ze tohle je jen problem s vim, ze jsem tam nedodelal veci pouzivane v DU6 a odstrani se to jenom pridanim {} za pravidlo...

Nekdo neco o tom vi?
Mám tam to samé - doufám, že to nebudou tak zle hodnotit. Už jsem si je tam doplnil a zítra se rozhodnu dle svého cvičícího zda má cenu to opravovat (i když po týdnu asi ne:twisted:)
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
andree
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 106
Registrován: 9. 12. 2006 17:00
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andree »

hmm, a pozeram ze v teste 2 sa testovali aj labely... bad luck ze som to uz zacal robit v du5 a nedorobil (=je v tom bug) a nechal tam ten kod :-( takze ten zacaty kod pre du6 asi predsalen vyuzijem :shock: :D :roll:
Odpovědět

Zpět na „2006“