projekt pro du4 - typeinfo.h

Uživatelský avatar
darkness
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 15. 1. 2005 13:24
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: pod mostem (Nuselskym)
Kontaktovat uživatele:

projekt pro du4 - typeinfo.h

Příspěvek od darkness »

Ahoj, zkousim rozchodit projekt pod Linuxem a krom toho, ze mam nejake sve osobni problemy se psanim Makefilu, tak to po me chce neco, co tu nemam:
public-ro/common/h/el_shr_ptr.hpp:21:22: typeinfo.h: není souborem ani adresářem
Tento soubor jsem ale nasla v adresari .../Microsoft Visual Studio .NET 2003/...
Je moje chyba, ze ho tu nemam?
Nevi nekdo k cemu je? (Nejak uz nemam silu to nekde hledat)
Diky
fissie
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 34
Registrován: 10. 11. 2006 20:41
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: projekt pro du4 - typeinfo.h

Příspěvek od fissie »

darkness píše:Ahoj, zkousim rozchodit projekt pod Linuxem a krom toho, ze mam nejake sve osobni problemy se psanim Makefilu, tak to po me chce neco, co tu nemam:
public-ro/common/h/el_shr_ptr.hpp:21:22: typeinfo.h: není souborem ani adresářem
Tento soubor jsem ale nasla v adresari .../Microsoft Visual Studio .NET 2003/...
Je moje chyba, ze ho tu nemam?
Ahoj, ja zrovna dneska rozdelal Makefile, takze to muzu taky dodelat ;-). Nebo pokud to mas hotove, tak se na to muzu taky vykaslat. Nicmene, co jsem koukal, tak gcc ma soubor typeinfo (tedy takovou tu new-style vec, ktera je cela v namespace std), zatimco typeinfo.h proste chybi, hadam, ze se bude jednat o to same.
lukumo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 13
Registrován: 10. 6. 2005 00:38
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od lukumo »

No ja jsem v el_shr_ptr.hpp prepsal #include <typeinfo.h na #include <typeinfo> ... to by melo snad byt ono. Ale pak to na me vyplyvne par stranek warningu a erroru ( error: 'const class mlaskal::el_shr_ptr_int_::shared_ptr_holder' has no member named 'get'). Nebyl nekdo uspesnejsi pri psani makefilu?
Uživatelský avatar
darkness
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 15. 1. 2005 13:24
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: pod mostem (Nuselskym)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od darkness »

koukam, ze forum nejak blbne, ale uz jsem ty redundantni prispevky smazla.. jsem vubec netusila, ze se mi ty prispevky odesilali..

Makefile klidne mohu poskytnout, ale jeste neni asi uplne hotovy (diky tomuhle problemu) a proto bych ho sem nerada davala. Ale kdo chcete, pisnete mi na icq..
Uživatelský avatar
darkness
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 15. 1. 2005 13:24
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: pod mostem (Nuselskym)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od darkness »

Tak jsem se na to ptala primo Mr. Yaghoba. Pry je tam ten include omylem a jsou dve reseni:
1) Zrusit tu radku s #include <typeinfo.h>, stejne tam neni zapotrebi
2) Prepsat to na #include <typeinfo>, coz uz je standardni ISO C++ header
jenze ani tak ani onak se nezbavim 80kB chyboveho hlaseni..
fissie
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 34
Registrován: 10. 11. 2006 20:41
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fissie »

darkness píše:jenze ani tak ani onak se nezbavim 80kB chyboveho hlaseni..
Vedu, mam 84kB ;-). Bohuzel, travil jsem nad tim uz asi tri hodiny a neprisel jsem na to, v cem by mohl byt problem. Na muj vkus je to jiz prilis mnoho namespacu, trid a pribuzne haveti...
Uživatelský avatar
darkness
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 70
Registrován: 15. 1. 2005 13:24
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: pod mostem (Nuselskym)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od darkness »

ja zaokrouhluji, mela jsem asi 87 :-)
qk
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 181
Registrován: 24. 2. 2005 10:03
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qk »

na mne nemate, mam 700KB warningu a chybovych hlaseni (kompilator icc) :lol:
Don't worry, be dead
fissie
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 34
Registrován: 10. 11. 2006 20:41
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fissie »

Projekt nam uz ulitaci zprovoznili, za coz jim velice dekujeme. Pro zajemce je Makefile pro DU4 zde:

http://www.bofh.cz/links/Makefile-DU4
andreeee

Příspěvek od andreeee »

a vsetkym to s tym "novym makefile" funguje? pretoze mne to stale vyhadzuje milion errorov/warningov

Kód: Vybrat vše

public-ro/common/h/el_shr_ptr.hpp: In member function ‘mlaskal::tr1::shared_ptr<T>::operator T* mlaskal::tr1::shared_ptr<T>::*() const’:
public-ro/common/h/el_shr_ptr.hpp:198: error: ‘const class mlaskal::el_shr_ptr_int_::shared_ptr_holder’ has no member named ‘get’
public-ro/common/h/abstract_ic.hpp: In constructor ‘mlaskal::abstract_function::abstract_function(mlaskal::fnc_signature_type, std::_List_const_iterator<std::basic_string<char, std::char_traits<char>, std::allocator<char> > >, const mlaskal::abstract_function_rv&, mlaskal::ICREGNUM, const mlaskal::abstract_function_params&, const mlaskal::abstract_function_vars&, long unsigned int, mlaskal::tr1::shared_ptr<mlaskal::labeled_icblock>)’:
public-ro/common/h/abstract_ic.hpp:186: warning: ‘mlaskal::abstract_function::fs_type_’ will be initialized after
public-ro/common/h/abstract_ic.hpp:185: warning:   ‘std::_List_const_iterator<std::basic_string<char, std::char_traits<char>, std::allocator<char> > > mlaskal::abstract_function::name_’
public-ro/common/h/abstract_ic.hpp:152: warning:   when initialized here
public-ro/common/h/abstract_ic.hpp:185: warning: ‘mlaskal::abstract_function::name_’ will be initialized after
public-ro/common/h/abstract_ic.hpp:184: warning:   ‘mlaskal::tr1::shared_ptr<mlaskal::labeled_icblock> mlaskal::abstract_function::block_’
public-ro/common/h/abstract_ic.hpp:152: warning:   when initialized here
a errorov

Kód: Vybrat vše

./gen_ainstr.hpp: In member function ‘virtual void ai::ai_templated_visitor<P>::visit_ADDI(ai::ADDI*)’:
./gen_ainstr.hpp:646: error: expected primary-expression before ‘>’ token
....
:evil: :roll:
qk
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 181
Registrován: 24. 2. 2005 10:03
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qk »

a mas posledni verzi du4??? ty chyby hlavne ty dole jsou jeste ze stary
Don't worry, be dead
andreeee

Příspěvek od andreeee »

a fakt :D tieto updatey ma raz zabiju... tak a hor'sa na to...
Odpovědět

Zpět na „2006“