testovaci data pro du3

gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Tuetschek píše:Hm to je fakt divny ... zkousels jinou verzi Flexu/projektu/operacniho systemu? Jinak asi zbyva procitat ten chrchel co vyplivne Flex :( ...
Hm. Čím dál tím divnější - tyhle znaky nějakým způsobem "vypadnou" z yytextu a pošlou se před returnem na výstup. Zbytek testu, zbaven těchto znaků je uložen do tabulky. Kurnik, to musí bejt tou změnou hlavičky - ale pořád nevidím důvod ani příčinu. Už se tu s tím *** asi tři hodiny, krokuju si celý program a ne a ne najít příčinu. :evil: :evil: :evil:

Myslel jsem, že problém bude v tom, že na ukládání stringu používám std::string. Ale i když to "obejdu", stejně se mi pořád posílaj ty znaky na výstup. Už z toho šílím :?
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
lavor
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 121
Registrován: 1. 2. 2005 20:39
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: kolej 17.11., A1105
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lavor »

nedalo mi to a tak som sa spytal Yaghoba na problem a[1][1] vs a[1,1]:
Dobry den, mam otazku k tretej domacej ulohe z Principov prekladacov. Ide o to ci v diagrame 6, syntakticky diagram premennej, ma byt pri definicii premennej ako premenna pola prvy ramcek premenna typu pole alebo identifikator typu pole. Teda ci je povoleny aj tvar pole[1][1], alebo len tvar pole[1,1]. Dakujem za skoru odpoved. S pozdravom
Juraj Mosko
a odpoved
Plati to, co je namalovano:)

JY
Milujeme tých, čo nás odmietajú, odmietame tých, čo nás milujú.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Skutecne plati i a[1][1] ... potvrzeno na cvicenich.
Plug 'n' Pray.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Tuetschek píše:Skutecne plati i a[1][1] ... potvrzeno na cvicenich.
Tak už jsme si to tříkrát potvrdili, tak nám snad všichni budou věřit :twisted:

Jinak pro ty, co mi tu radili, řešení mého problému leželo tam, kde se setkávají znaky E, O, F, < a > - ano, správně, v znaku <<EOF>>. Nějak mi zlobil - nevím proč, obešel jsem to jinak a už to jde v pohodě. Ostatní to mají stejně jako já předtím a jde jim to správmě. A to jsem si myslel, že už Flexu rozumím :wink:
When life gives you crap, make crap golems.
Odpovědět

Zpět na „2006“