Vysledky prvniho testu

qk
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 181
Registrován: 24. 2. 2005 10:03
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Vysledky prvniho testu

Příspěvek od qk »

Tak uz jsou vysledky na svete, jsou na tyhle adrese http://ulita.ms.mff.cuni.cz/pub/predn/p ... stats.html

je vyborny jak vsem strhli body za varovani.....jen kdyby je prekladac treba ukazal (zkousel sem to jak v g++ tak v icpc a ani tuk)....a uplne nejlepsi ze to warovani je ze neni dostatek parametru pro makra yywrap, ktera je v lexu disablovana a
info flex píše: %option noyywrap

in your source to say you don't want a `yywrap()' function.
a signed/unsigned mismatch (ktery opet compiler nehlasil (ani icpc)) v ukolu, kterej se skladal z regexpu a vraceni co to je (nevim jak vy, ale ja teda zadny porovnavani nebo prirazovani nepouzil) :roll: :roll: :roll:
Don't worry, be dead
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

../../../../../../SWI098-20061\../du1tmp\specific\almer\du1l.cpp(5466) : warning C4003: not enough actual parameters for macro 'yywrap'
../../../../../../SWI098-20061\../du1tmp\specific\almer\du1l.cpp(5619) : warning C4018: '<' : signed/unsigned mismatch
../../../../../../SWI098-20061\../du1tmp\specific\almer\du1l.cpp(5751) : warning C4003: not enough actual parameters for macro 'yywrap'

A ani neumi cist moje jmeno, tak mi tam dal almer:))))
Naposledy upravil(a) Almer dne 7. 11. 2006 01:04, celkem upraveno 1 x.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysledky prvniho testu

Příspěvek od rastik »

qk píše:je vyborny jak vsem strhli body za varovani.....jen kdyby je prekladac treba ukazal (zkousel sem to jak v g++ tak v icpc a ani tuk)....a uplne nejlepsi ze to warovani je ze neni dostatek parametru pro makra yywrap, ktera je v lexu disablovana
A je iste, ze za to budu strhavat body? V Grupicku zatial nie su.
qk
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 181
Registrován: 24. 2. 2005 10:03
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysledky prvniho testu

Příspěvek od qk »

rastik píše:
qk píše:je vyborny jak vsem strhli body za varovani.....jen kdyby je prekladac treba ukazal (zkousel sem to jak v g++ tak v icpc a ani tuk)....a uplne nejlepsi ze to warovani je ze neni dostatek parametru pro makra yywrap, ktera je v lexu disablovana
A je iste, ze za to budu strhavat body? V Grupicku zatial nie su.
no ja doufam, ze ne, ale stejne by s tim nemuseli prudit, takhle to vypada jako nase chyba....
Don't worry, be dead
Uživatelský avatar
zapo
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 64
Registrován: 13. 12. 2004 19:46
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: VŠK 17. Listopadu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zapo »

Hadam to nejak zhovievavo vyriesia, pretoze som tma nevidel ani jedno riesenie, ktore by tam nemalo tie 3 veci.
Almer píše:A ani neumi cist moje jmeno, tak mi tam dal almer:))))
hhhhh :lol:
asi by si si mal ist zmenit identitu :P
@#$%!
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

Tak pry je to chyba treti strany, ani my ani oni s tim nic neudelaji, tak se na to mame vykaslat a vseobecne warningy nebudu brat.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysledky prvniho testu

Příspěvek od hippies »

rastik píše:
qk píše:je vyborny jak vsem strhli body za varovani.....jen kdyby je prekladac treba ukazal (zkousel sem to jak v g++ tak v icpc a ani tuk)....a uplne nejlepsi ze to warovani je ze neni dostatek parametru pro makra yywrap, ktera je v lexu disablovana
A je iste, ze za to budu strhavat body? V Grupicku zatial nie su.
na přednáškách zaznělo asi 3x, že ne, že to je chyba flexu a je to napsáno i v zadání na ulitě!
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysledky prvniho testu

Příspěvek od rastik »

hippies píše:
rastik píše:
qk píše:je vyborny jak vsem strhli body za varovani.....jen kdyby je prekladac treba ukazal (zkousel sem to jak v g++ tak v icpc a ani tuk)....a uplne nejlepsi ze to warovani je ze neni dostatek parametru pro makra yywrap, ktera je v lexu disablovana
A je iste, ze za to budu strhavat body? V Grupicku zatial nie su.
na přednáškách zaznělo asi 3x, že ne, že to je chyba flexu a je to napsáno i v zadání na ulitě!
Na prednasky nechodim, preto som sa pytal. A na ulitu to napisali az potom, fakticky vsetko na tej stranke sa stale meni, niekedy dokonca aj po odovzdani riesenia.
Uživatelský avatar
Hugo
Donátor
Donátor
Příspěvky: 233
Registrován: 2. 6. 2005 13:31
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: treti kontejner zleva
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo »

rastik: tak to te mozna bude zajimat, ze i kruhy, ktere maji cvika v lichy tyden (to je napr. tento), muzou odevzdavat az do stredy nasledujiciho sudeho tydne (tzn. ze ukol c.2 muzes zaslat klidne az nasledujici utery).
Udajne zaznelo na prednasce (na kterou jsem prisel o 10min pozdeji) a dnes i na cviceni.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Hugo píše:rastik: tak to te mozna bude zajimat, ze i kruhy, ktere maji cvika v lichy tyden (to je napr. tento), muzou odevzdavat az do stredy nasledujiciho sudeho tydne (tzn. ze ukol c.2 muzes zaslat klidne az nasledujici utery).
Udajne zaznelo na prednasce (na kterou jsem prisel o 10min pozdeji) a dnes i na cviceni.
Diky, to je dobre vediet, aspon budem mat na dalsie zadania o tyzden viac casu. Aj ked sa da riesenie urobit za den, tak je lepsie asi cakat az do poslednej chvile, pretoze sa to stale meni. Aby som nepresvihol termin, tak som jedno riesenie posielal v nedelu a po tom, co tam doplnili dalsie veci, tak este jedno dnes rano.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Hugo píše:rastik: tak to te mozna bude zajimat, ze i kruhy, ktere maji cvika v lichy tyden (to je napr. tento), muzou odevzdavat az do stredy nasledujiciho sudeho tydne (tzn. ze ukol c.2 muzes zaslat klidne az nasledujici utery).
Udajne zaznelo na prednasce (na kterou jsem prisel o 10min pozdeji) a dnes i na cviceni.
Ja to na ty prednasce pochopil tak ze to vzdycky musis odevzdat do 14 dnu od zadani = do 14 dnu od svych cviceni, ale ze opravovat se to bude az teprve to odevzdaji ti posledni, tj. streda sudy tyden. :?:
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Tuetschek píše:
Hugo píše:rastik: tak to te mozna bude zajimat, ze i kruhy, ktere maji cvika v lichy tyden (to je napr. tento), muzou odevzdavat az do stredy nasledujiciho sudeho tydne (tzn. ze ukol c.2 muzes zaslat klidne az nasledujici utery).
Udajne zaznelo na prednasce (na kterou jsem prisel o 10min pozdeji) a dnes i na cviceni.
Ja to na ty prednasce pochopil tak ze to vzdycky musis odevzdat do 14 dnu od zadani = do 14 dnu od svych cviceni, ale ze opravovat se to bude az teprve to odevzdaji ti posledni, tj. streda sudy tyden. :?:
Ne, skupiny z licheho tydne na to vazne maji tri tydny, dnes to Yaghob zduraznoval na cviceni.
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Abych dodal na věrohodnosti a ujistil ty, kteří pochybují, skutečně to Yaghob včera na cvičení říkal!!! 8)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Dawe píše:Abych dodal na věrohodnosti a ujistil ty, kteří pochybují, skutečně to Yaghob včera na cvičení říkal!!! 8)
Jo dobre uz mlcim ... omlouvam se za mystifikaci ... ted uz jsem to na prednasce pochopil i ja :)
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Jo sorry to jsem byl ja.
Plug 'n' Pray.
Odpovědět

Zpět na „2006“