Koho na cvika z UNIXu

Uživatelský avatar
stnicolaus
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 73
Registrován: 22. 1. 2006 17:39
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Koho na cvika z UNIXu

Příspěvek od stnicolaus »

Mohli byste mi doporučit nějakého dobrého cvičícího na cvika z UNIXu? Případně mě varujte před různými exoty :D

Unix jsem doteď pořádně neviděl, takže bych ocenil někoho přístupného.

Díky.
qk_

Příspěvek od qk_ »

nejlepsi je Dan Lukes ;)
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tutchek »

Kulantně řečeno, cvičící Calda a jeho padawan by tě mohli krapet vyvést z míry - tzn pokud se vyskytnes na cvikach nekomu, kdo tam beha v trenclich a triku takovem, ze je v tom ostuda spat, ale asi ne ostuda ucit unix.. tak si rozmysli, jestli tam chces byt ;)
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Uživatelský avatar
Trupik
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 251
Registrován: 3. 1. 2005 14:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trupik »

Nás měl loni Jan Chadima a bylo to dost špatný.. ze cvičení jsem se nenaučil skoro nic, všechno jen sám doma...
Domovská stránka: http://www.jakubmaly.cz/, blog: http://blog.jakubmaly.cz/
Petice proti olympiádě http://olympiada.nazory.cz

Come on you target for faraway laughter,
Come on you stranger, you legend, you martyr, and shine!
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

Ja mela predloni J.F.Chadimu a moc jsem tam nechodila, zapocet jsem dostala za domacak [lslR anonymniho FTP serveru], ale pak me Forst vyrazil [3x] :( Takze tudy cesta nevedla, JFCh nic nechce, nedonuti vas to delat prubezne.
Loni jsem zazila par cvik u Forsta a u koudyho, pokud bych si mohla vybrat cvika, ktera mi s nicim rozvrhove nekoliduji, tak bych sla k Forstovi, prislo mi, ze se tam toho clovek dost dozvi, ale muzu se mylit [byla jsem tam dost ze zacatku semestru].
Jinak chce to cvicit hlavne samostatne doma, po netu je roztahanych spousta zadani, tak si to zkouset prubezne. Loni jsem na cvika v podstate nechodila, na zkousku jsem se pripravovala tim, ze jsem si z nejaky webovky vysekala adresy souboru a ty pak automaticky stahla, trvalo mi to jedno odpoledne (tj ca 3 hodiny hledani a cteni man), druhej den jsem sla na zkousku s tim, ze zase nic neumim a ze si to zase uziju jak loni, ale svete div se, napoprve za 1, praxe s grepem a sedem stacila :-D Pravda, s linuxem jsem se za ten rok od trojnasobneho neuspechu u zkousky celkem szila, takze to muze byt i o "pocitu jistoty a bezpeci", kdyz se vam otevre terminal :wink:
Takze Forst rulez!!! :twisted:
JS
Uživatelský avatar
stnicolaus
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 73
Registrován: 22. 1. 2006 17:39
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stnicolaus »

všem díky za rady :wink:
Uživatelský avatar
jaruch
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 376
Registrován: 5. 2. 2005 14:06
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaruch »

Lukes je fajn, celkom sa to s nim da, aj celkom sranda a na konci sme robili aj take narocnejsie skoroskuskove ulohy, za ktorych samostatne vypracovanie sme dostavali zapocty... nebolo to zadarmo, ale dalo sa.
A inak cvika Vas na skusku urcite nepripravia...
Shit shit, who the fuck is shooting us?
I've got a universe to master...
Uživatelský avatar
Eubie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 295
Registrován: 8. 10. 2005 15:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eubie »

Podle mě je nejlepší Forst. Měli sme ho na poslední asi tři cvíka a co sem se nenaučil do tý doby mě naučil on, nebo hodně z toho. Je přístupnej, kdo dává pozor nemá s úkolama sebemenší potíže.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Urcite Forst. Chodil jsem k nemu cely semestr a tim, ze vyzaduje pravidelne zasilani domacich cviceni, nenecha te vybodnout se na to. Na zkousce pak bez nejmensich problemu.
Uživatelský avatar
stnicolaus
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 73
Registrován: 22. 1. 2006 17:39
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stnicolaus »

twoflower píše:Urcite Forst. Chodil jsem k nemu cely semestr a tim, ze vyzaduje pravidelne zasilani domacich cviceni, nenecha te vybodnout se na to. Na zkousce pak bez nejmensich problemu.
Forst bohužel letos žádný cvičení nevede :(
Odpovědět

Zpět na „2005“