Zkouška 31.5.

Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Zkouška 31.5.

Příspěvek od Dawe »

Zdař lidičky, tak už mě snad nevyhoděj z matfyzu, mám za sebou algebru :-)

No jaká byla zkouška:
během asi 15 minut nabere lidi tak, že se vejdou do S4 každej do jedný lavice, takže to ubejvá docela rychle. Pak dostanete 3 otázky, takovou všehochuť, myslím že jednu větu s důkazem a pak nějaký 2 definice nebo něco podobnýho. Především na definicích chce aby byly přesné. Pokud se popletou indexi v důkazu nic se neděje.
Občas se na něco zeptá, jestli si ty růyný věci dáváte dohromady a přemejšlíte nad tím (ale ne nijak záludně a obtížně).
Myslím, že je to jedna z nejpříjemnějších (nemyslím tím nejlehčích) zkoušek.
Jo a jestli se někdo rozmýšlí mezi Tůmou a Fialou, Fiala je jasná volba :lol:
Tak ať se Vám daří!!!
Uživatelský avatar
nytram
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 68
Registrován: 4. 1. 2005 15:54
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: da B-9'th floor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nytram »

A pozor na skrtance...
keby som nemal skrtance v tom mojom papieri, tak by mi v indexe ziarila jednotka. :wink:

teda ak mate cas, tak si svoju "odpoved" radsej prepiste na cisto a stary papier skryte :!:
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Isidor »

nytram píše:A pozor na skrtance...
keby som nemal skrtance v tom mojom papieri, tak by mi v indexe ziarila jednotka. :wink:

teda ak mate cas, tak si svoju "odpoved" radsej prepiste na cisto a stary papier skryte :!:
Ta vidis, ja som dostal Vetu o dualite ulohy LP a na moje skrtance v dokaze (indexy, -1ky, Tecka, Becka, pruzky...fuj) prehlasil, ze vidi ze som sa s tym hral, teda zrejme rozumiem, alebo aspon rozmyslam nad tym, co pisem, a kedze to bol, citujem, "netrivialny" dokaz, tak bol spokojny :P
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tutchek »

Isidor píše:
nytram píše:A pozor na skrtance...
keby som nemal skrtance v tom mojom papieri, tak by mi v indexe ziarila jednotka. :wink:

teda ak mate cas, tak si svoju "odpoved" radsej prepiste na cisto a stary papier skryte :!:
Ta vidis, ja som dostal Vetu o dualite ulohy LP a na moje skrtance v dokaze (indexy, -1ky, Tecka, Becka, pruzky...fuj) prehlasil, ze vidi ze som sa s tym hral, teda zrejme rozumiem, alebo aspon rozmyslam nad tym, co pisem, a kedze to bol, citujem, "netrivialny" dokaz, tak bol spokojny :P
K linearce se nevyjadruju.... pro me to byl propadak
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Odpovědět

Zpět na „2004“