Jakej je Kučera?

Uživatelský avatar
Eubie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 295
Registrován: 8. 10. 2005 15:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Jakej je Kučera?

Příspěvek od Eubie »

Ahoj,
letos du ke Kučerovi poprvé, chtěl sem se proto zeptat, jestli je Kučera hodnej a jestli vyvádí, když člověk neumí všechny důkazy, resp pokud zrovna natrefí na ten, kterej člověk neumí:) Jestli se za to dá dostat známka, nebo je to vyhazov, jinými slovy, jestli se ty důkazy mam učit, pokud mi nevadí trojka. Dík
Uživatelský avatar
jaruch
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 376
Registrován: 5. 2. 2005 14:06
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaruch »

minuly rok boli so mnou na skuske aj ludia, co dostali nejake minimalne kostry, ku ktorym ale on dokaz na prednaske nejako velmi nerozvadzal, tak to tam nejako smolili a za tri nakoniec dostali, tak myslim, ze pokial povies spravne algoritmus a pripadne aj budes vediet odpovedat na nejake jeho otkazky, tak ti to hadam da, ale jeden nikdy nevie, kedy skusa mares, ze? :twisted:
a vseobecne by som sa na to radsej nespoliehal... aby potom na teba nevytiahol este kopec inych veci...
Shit shit, who the fuck is shooting us?
I've got a universe to master...
Uživatelský avatar
Eubie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 295
Registrován: 8. 10. 2005 15:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eubie »

To sem bohužel tušil, že dostanu takovou odpověď:) On na ty důkazy neni moc čas, hlavně když na to člověk nechodil a zkouška je už příští pátek. Tak se uvidí:)
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Ja byl u Kucery v lete spokojeny, bylo to teda tim, ze jsem si vytahnul vec, kterou jsem jako jedinou vedel poradne, takze bez reci dal jednicku.

Ale z toho co jsem precetl na fearu mam pocit, ze tohle bude drsnejsi, ze bude zachazet i do detailu aby zjistil, jestli tomu algoritmu rozumis se vsim vsudy.
annonymous

Re: Jakej je Kučera?

Příspěvek od annonymous »

Eubie píše:Ahoj,
letos du ke Kučerovi poprvé, chtěl sem se proto zeptat, jestli je Kučera hodnej a jestli vyvádí, když člověk neumí všechny důkazy, resp pokud zrovna natrefí na ten, kterej člověk neumí:) Jestli se za to dá dostat známka, nebo je to vyhazov, jinými slovy, jestli se ty důkazy mam učit, pokud mi nevadí trojka. Dík
Jaky je... Da se rict ze skvely. V lete se byl u nej, vykladal sem jakysy alg na min. cestu, odrikal sem princip, zeptal se na par veci proc to vlastne funguje, jak bych to dakozal, a tak:shock:... nic sem nevedel bo si dukazy zasadne nepamatuju, ale vsechno sem mu rek tak trochu po svem, proste jak sem to pochopil a jak to funguje.. zadne matematicke vzorce, nic. Tak sem myslel ze me vyhodi bo zacal mlet o tom ze ty dukazy se musi delat, ze bez toho to nema smysl a tak... pak rekl "No ale vypada to ze to chapete" a napsal za 1. Sam sem nechapal... :) :D
Odpovědět

Zpět na „2005“