zkouska

Návštěvník

zkouska

Příspěvek od Návštěvník »

Napiste nekdo ako probehla skouska u Kuceru tento rok
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Popisu, co se delo dopoledne na vcerejsi zkousce (18.1.). V 9:00 vzal prvnich asi 12 lidi (podle casu prihlaseni v sisu). Kazdymu zadal tema - celkem jich bylo myslim 6: dinic, goldberg, binarni scitani, voronoi diagram, bitonicky trideni (?), fourierovka.

Pak nasledovala pisemna priprava (nebo jak to nazvat), kazdej ji odevzdal, kdy chtel, zadnej casovej limit nebyl. Na ustni se chodilo v poradi podle odevzdani pripravy. Tam si to s vama precet a ptal se na ruzny veci. Ta pisemna priprava ma dost velkou vahu, proto bych doporucil nezapomenout na nic dulezityho.

Preju hodne stesti.
Prince_of_Persia
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 81
Registrován: 19. 1. 2006 15:53
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prince_of_Persia »

Anonymous píše:Kazdymu zadal tema - celkem jich bylo myslim 6: dinic, goldberg, binarni scitani, voronoi diagram, bitonicky trideni (?), fourierovka.
Jen upresnim: misto bitonic sortu bylo vyhledavani v textu, ale to je celkem jedno.

Co se tyce pisemne pripravy, tak kolega ma pravdu. Je dulezite venovat pomerne dost sveho usili na precizni pripravu. U toho ustniho uz pak neni takova sance to dat doporadku.

Vzhledem k tomu, ze nedal zadne casove omezeni, tak neni treba chvatat.

Na druhou stranu mi ta zkouska neprisla vubec nijak stresujici.

Takze vsem preju at to dobre dopadne :-)
LordWolverin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 30. 1. 2005 12:18
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Ještě upřesnění

Příspěvek od LordWolverin »

No, abych to uvedl na pravou míru, bylo obojí - tedy jak vyhledávání v textu, tak bitonické třídění. Osobně jsem dostal vyhledávání, napsal jsem Rabin-Karpa (ten ho moc nezajímal) a KMP, na tom mě dost chytal, chtěl abych mu ústně popsal tvorbu té tabulky, takže nakonec za 3.

Lidi rozdělil do skupin po 12 podle toho, kdy se kdo přihlásil, takže naše poslední skupinka se dostala na řadu kolem půl sedmé a když jsem okolo půl deváté odcházel, čekali ještě dva lidé na ústní :shock: ...

Kučera zkouší víceméně pořád totéž (Dinic, Goldberg, binární sčítačka, bitonické třídění, vyhledávání v textu, FFT, Voronoi) zato Martin Mareš, který mu odpoledne vypomáhal, byl daleko kreativnější co se tvorby otázek týče.

Tak hodně štěstí...
Odpovědět

Zpět na „2006“