zap. 20. 6.

doser
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 17
Registrován: 20. 6. 2006 17:05

zap. 20. 6.

Příspěvek od doser »

Dnesni zapocet byl prvni v druhym kole a rek bych docela jednoduchej. Meli sme naprogramovat pexeso. Vic asi nemusim vysvetlovat, to zna kazdy.

Parametr z prikazove radky byla velikost pole (ctvercove samozrejne). Program mel vygenerovat validni nahodne pole a potom nechat hrat dva hrace (jejichz jmena musela byt korektni) proti sobe. Policka se zadavala v souradnicich. Velikost pole byla omezena velikosti obrazovky, tzn. nebylo vubec treba dynamicke alokace. Pole se melo automaticky prekleslovat (po kazde zmene), s tim ze pokud hrac otocil dve ruzne karticky, mel program 5s pockat a pak je skryt. Program mel mit i moznost ukladat vysledek do souboru. Byla pozadovana kontrola jak vstupu, tak indexovani do pole.

Myslim, ze dneska byla uspesnost docela slusna.
Kubo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 15. 6. 2006 00:16

Příspěvek od Kubo »

To sedi,ale zda sa mi,ze pocet hracov nebol obmedzeny.Teda ja som sa na to pytal a povedala,ze tak,aby to bolo rozumne. Tak ja som radsej vsetko robil dynamicky,aj mena hracov som akceptoval lubovolne dlhe, asi aj preto mi to trvalo tri a pol hodiny. Ked som odchadzal,este tam vacsina sedela. Ale slecna na dozore bola velmi prijemna a nijak sa nerypala v tom,ci ste naozaj vsetko do posledneho detailu premysleli. Stacilo,ze to proste fungovalo..
Odpovědět

Zpět na „2005“