Zk 24.1. 2006

qwyxyo
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 51
Registrován: 30. 5. 2005 19:26
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

achjo :(

Příspěvek od qwyxyo »

Ahojte...
Moja otazka sa mozno mnohym uz v hlavicke zrodila... Kolko prikladov (myslim z tych "lahkych") staci aby som s usmevom a 3 v indexe odisiel od senora Hrica. Nie som asi jediny komu funkcionalne jazyky vobec nesadli ale chcu to mat z krku za kazdu cenu. A pyta sa vobec na nejake teoreticke zaludnosti ohladom Prologu a Haskellu??? Alebo sa len na ustnej casti rozoberaju priklady?

Dikes za odpoved:)
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

teorie

Příspěvek od Dawe »

Z teorie nechtěl nic, alespoň po mně. Tejně tak nechtěl nic ohledně Schemu. Co ti bude stačit těžko říct. On se k tomu moc nevyjadřuje. Minimum bych tipoval tak na 1/2 z obou částí, ale to je fakt jen odhad.
Uživatelský avatar
lingvik
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 21
Registrován: 23. 1. 2006 17:44
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Požadavky

Příspěvek od lingvik »

Těžko říct, já měl dva a půl malého příkladu a ještě jsem těsně prošel s jedničkou. Myslím, že mnohem důležitější je velký příklad. Podobně jako v Programování II.
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Požadavky

Příspěvek od Necroman »

lingvik píše:Těžko říct, já měl dva a půl malého příkladu a ještě jsem těsně prošel s jedničkou. Myslím, že mnohem důležitější je velký příklad. Podobně jako v Programování II.
No, v Programování II stačilo mít malý příklad bez chyby a prolezl jsi skoro jistě s trojkou :D .
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Kuba
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 92
Registrován: 2. 6. 2005 22:55
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha - Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Re: Požadavky

Příspěvek od Kuba »

Necroman píše:
lingvik píše:Těžko říct, já měl dva a půl malého příkladu a ještě jsem těsně prošel s jedničkou. Myslím, že mnohem důležitější je velký příklad. Podobně jako v Programování II.
No, v Programování II stačilo mít malý příklad bez chyby a prolezl jsi skoro jistě s trojkou :D .
Tak to u Kryla nee. Mel jsem maly za 1 a velky se mu nezdal a sel jsem.
Uživatelský avatar
lingvik
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 21
Registrován: 23. 1. 2006 17:44
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lingvik »

Aha, tak já vycházel z mé zkušenosti, kdy jsem malý neměl vůbec (tedy bylo toho hodně, ale nebylo to dobře), ovšem velký jsem měl tak dobře, že to Holana nadchlo, zeptal se mě na AVL a dal mi za jedna.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

lingvik píše:Aha, tak já vycházel z mé zkušenosti, kdy jsem malý neměl vůbec (tedy bylo toho hodně, ale nebylo to dobře), ovšem velký jsem měl tak dobře, že to Holana nadchlo, zeptal se mě na AVL a dal mi za jedna.
Presne stejne zadani, zeptal se na RB tree...jen mi dal na to asi 30s na pripravu, pak na to kouka, rekl, to nemate vse..a 3:)
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

lingvik píše:Aha, tak já vycházel z mé zkušenosti, kdy jsem malý neměl vůbec (tedy bylo toho hodně, ale nebylo to dobře), ovšem velký jsem měl tak dobře, že to Holana nadchlo, zeptal se mě na AVL a dal mi za jedna.
No tak mě u mazání ve stromě utek pointer, velká úplně dobře, ... Kryl 3-4, zeptal se na slejvání, řek sem všechno, i rejpání typu co kdyby se to sypalo takhle a ne takhle, tak řek 2-3 no zeptal se na konstruktor, tak sem řek vše až na tabulku virtuálních metod tak 3
Odpovědět

Zpět na „2005“