prvni rada v M1

Uživatelský avatar
Lada
Donátor
Donátor
Příspěvky: 165
Registrován: 9. 1. 2005 10:17
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Slaný / zácpa na Evropské

prvni rada v M1

Příspěvek od Lada »

Ahoj, mam dotaz na lidi co sedeli nekde hooodne vepredu na prednasce RNDr. Hrice: kolik jste toho slyseli? Ja sedel uplne vzadu a spis sem rozumel posunkum nez tomu co rikal... bylo to vepredu lepsi? ja ze bych priste radsi prisel vcas :P
Uživatelský avatar
jaruch
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 376
Registrován: 5. 2. 2005 14:06
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaruch »

keby ste sa kua vsetci nebavili jako na trhu, tak by ste mozno aj daco poculi... inak ja som v tretom toho tiez vela nepocul.
A ta jeho slovencina s tym brutalnym ceskym prizvukom je vskutku carovna... :D :D :D
Shit shit, who the fuck is shooting us?
I've got a universe to master...
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Isidor »

Hej, v prvom rade sa dalo nieco aj pocut....a sem-tam aj rozumiet :) Skor sa ale tesim na jeho madarske vsuvky, o ktorych som dostal avizo :D ak tam teda vydrzim chodit...
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
Uživatelský avatar
jaruch
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 376
Registrován: 5. 2. 2005 14:06
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaruch »

Madarske vsuvky? tak to uz hej... a chodit tam asi budem musiet, lebo som z toho Prologu vyjaveny ako srnka.
Shit shit, who the fuck is shooting us?
I've got a universe to master...
snoopy

Příspěvek od snoopy »

na prednasku sa kludne mozete vykaslat...nestoji za vela. staci ist k nejakemu dobremu cviciacemu a ste v suchu
Uživatelský avatar
Che
Donátor
Donátor
Příspěvky: 166
Registrován: 2. 6. 2005 12:29
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Che »

snoopy píše:na prednasku sa kludne mozete vykaslat...nestoji za vela. staci ist k nejakemu dobremu cviciacemu a ste v suchu
Hmm, a který cvičící je dobrý? :wink:

Jinak já se dneska tešil, že se na cvikách dovím o čem ta včerejší přednáška vůbec byla...a ony odpadly :roll:
shoot that shit
Uživatelský avatar
jaruch
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 376
Registrován: 5. 2. 2005 14:06
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaruch »

No, to by bolo pekne vediet, ktory cviciaci je dobry... nejaky tip? :D
Shit shit, who the fuck is shooting us?
I've got a universe to master...
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Kryl

Příspěvek od Dawe »

Ve středu přednášel Kryl, takže slyšet bylo. Teď jsem si vzpoměl na to jeho "Nahlááááás". Něco jsem z toho dokonce i pochopil. Ptal sem se ho taky, jestli když byly dvě přednášky za sebou, jestli příště budou místo toho algoritmy s Kučerou, říkal že asi jo, ale že to není na 100%. Takže asi tak report ze středeční přednášky...
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryl

Příspěvek od twoflower »

Dawe píše:Ve středu přednášel Kryl, takže slyšet bylo. Teď jsem si vzpoměl na to jeho "Nahlááááás". Něco jsem z toho dokonce i pochopil. Ptal sem se ho taky, jestli když byly dvě přednášky za sebou, jestli příště budou místo toho algoritmy s Kučerou, říkal že asi jo, ale že to není na 100%. Takže asi tak report ze středeční přednášky...
Nojo, to me celkem zmatlo. Prijdu si v poklidu na Kuceru, najednou se tam prikoliba Kryl a zacne vypravet cosi o Prologu..po 5 minutach jsem odesel v domneni, ze jsem si spletl poslucharnu :)
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

podklady

Příspěvek od Dawe »

já jsem ještě přednášku s Hříčem nezažil, ale jelikož se mi doneslo, že nemá cenu tam chodit, protože z toho člověk stejně moc nemá, a jelikož jsem měl přednášku s Krylem, zjistil jsem, že má alespoň pro začátky v Prologu něco na webu. Takže jestli se alespoň na něco kouknout, tak tady
http://ksvi.mff.cuni.cz/~kryl/prolog.pdf
Cao Dawe
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

No nevim jak vy...ale treba v S5 mu jde docela dobre rozumet az v posledni rade. Takze nevim cim to je, jestli uz temi hodinami kdy do usi busi nejaka tvrda muzika, a nebo (coz je daleko pravdepodobnejsi) ma dana mistnost lepsi akustiku a nebo jeste dalsi moznost, druhy Hric je ve stredu odpoledne, takze vsichni spi a nidko nema chut se o necem bavit, takze je tam vetsi klid nez v pondeli po MA :lol:
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

Almer píše:No nevim jak vy...ale treba v S5 mu jde docela dobre rozumet az v posledni rade. Takze nevim cim to je, jestli uz temi hodinami kdy do usi busi nejaka tvrda muzika, a nebo (coz je daleko pravdepodobnejsi) ma dana mistnost lepsi akustiku a nebo jeste dalsi moznost, druhy Hric je ve stredu odpoledne, takze vsichni spi a nidko nema chut se o necem bavit, takze je tam vetsi klid nez v pondeli po MA :lol:
A nebo jsi netopyr :)
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

twoflower píše:
Almer píše:No nevim jak vy...ale treba v S5 mu jde docela dobre rozumet az v posledni rade. Takze nevim cim to je, jestli uz temi hodinami kdy do usi busi nejaka tvrda muzika, a nebo (coz je daleko pravdepodobnejsi) ma dana mistnost lepsi akustiku a nebo jeste dalsi moznost, druhy Hric je ve stredu odpoledne, takze vsichni spi a nidko nema chut se o necem bavit, takze je tam vetsi klid nez v pondeli po MA :lol:
A nebo jsi netopyr :)
Mno je pravda, ze usi mam trosku vetsi. Vlastne toho slysim docela dost.? Netopyr? mi vzdy rikali medved...
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

No je fakt, že já chodim v pondělí ráno na MA a pak sedim i na Prologu, jsem vždy v 1. řadě, ale stejně jen opisuju slidy, protože to co řiká nemá ani hlavu ani patu. Slyšim každý jeho slovo, po chvilce i pochopim co chce říct, ale pak to stejně neřekne, protože to nedokáže formulovat. Jeho didaktické schopnosti mě nepřestávají udivovat :roll: , ale aspoň už mám dojem, že tomu aspoň rozumí, ze začátku jsem pochyboval i o tom. Jen učit by neměl. Každý týden uvažuju o tom, že bych se na to vykašlal (už jen kvůli tomu, že mám v kuse školu až do 19), ale pak si řikám, že mě to takhle donutí aspoň trochu se na to podívat :wink:
qk
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 181
Registrován: 24. 2. 2005 10:03
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qk »

Hippies píše:No je fakt, že já chodim v pondělí ráno na MA a pak sedim i na Prologu, jsem vždy v 1. řadě, ale stejně jen opisuju slidy, protože to co řiká nemá ani hlavu ani patu. Slyšim každý jeho slovo, po chvilce i pochopim co chce říct, ale pak to stejně neřekne, protože to nedokáže formulovat. Jeho didaktické schopnosti mě nepřestávají udivovat :roll: , ale aspoň už mám dojem, že tomu aspoň rozumí, ze začátku jsem pochyboval i o tom. Jen učit by neměl. Každý týden uvažuju o tom, že bych se na to vykašlal (už jen kvůli tomu, že mám v kuse školu až do 19), ale pak si řikám, že mě to takhle donutí aspoň trochu se na to podívat :wink:
jj, je zoufaly, kdyz clovek driv pochopi co je na slajdu nez co se profesor snazi rict.

jen si rikam jaky mame stesti ze ho nemame na algoritmy, to bych se mohl jit rovnou strelit.
Don't worry, be dead
Odpovědět

Zpět na „2005“