Ku komu môžem ísť na skúšku?

Uživatelský avatar
xstyler
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 66
Registrován: 29. 1. 2005 12:27
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: EU

Ku komu môžem ísť na skúšku?

Příspěvek od xstyler »

Čavte. Chcem sa vás spýtať, ako je to s chodením na skúšku z matematickej analýzy. Môžem ísť ku komu chcem, alebo musím ísť k tomu, koho mám prideleného?

Ja som od Picka, ale chcem ísť na skúšku ku Klazarovi. Je to OK?

Vďaka za info.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

Hm..no nevim jak to je, ale obecne je migrace vetsinou povolena, co se tyce toho, ja jsem od Klazara, ale idem k Pickovi, teda bylo jsem a Klazar povidal , ze s tim nema problem, takze bych nepredpoklad, ze by s obracenou migraci byl nejaky problem.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

No nevim, jestli si vzpomínám dobře, ale někdo se Picka na přednášce/cvičení ptal a on říkal, že Martinovy podpisový právo nedá, protože učí a zkouší něco úplně jiného a jak to udělá on, že neví. Mám takovej pocit, že z prstu jsem si to nevycucal, ale možná si to rozmyslel.
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

No...to nevim..prave proto se ptam...Klazar dal Pickovi pravo zapisovat....ale naopak? nevim...ale ze by to bylo jen jednostranne?
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

Almer píše:No...to nevim..prave proto se ptam...Klazar dal Pickovi pravo zapisovat....ale naopak? nevim...ale ze by to bylo jen jednostranne?
No mně to příjde jako Klazarovo svobodný rozhodnutí nesouvisející s rozhodnutím Pickovým. Ale uznej, že je to nefér utéct ke Klazarovi, už jen kvůli tomu, jak přihlíží k bonifikační písemce, což dělá právě z toho důvodu, že jeho posluchači to nebrali. Pro lidi od Picka není problém 2*8 za bonusovky, což pak u Klazara na zkoušce prakticky znamená, že ti stačí znát definice, protože za každých 5b je jedna sub 1. Teda mám to z vyprávění, takže nevim, jestli to neni kec, ale jestli je to pravda, tak bych to rozhodně být Pickem nedovolil, co bych pak asi o zkouškovém dělal? :lol:
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

Tak at se vyjadri nekdo kompetentni..ja sel k Pickovi..pisemna za sebou....a tedka uz jen ustni...no tak lidi....ke Klazarovi vas chodi pulka....
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

Almer píše:Tak at se vyjadri nekdo kompetentni..ja sel k Pickovi..pisemna za sebou....a tedka uz jen ustni...no tak lidi....ke Klazarovi vas chodi pulka....
No jestli máš písemku, pak nechápu, proč se Picka tak bojíš, ... bude zkoušet Drahoš a seš v pohodě
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almer »

hippies píše:
Almer píše:Tak at se vyjadri nekdo kompetentni..ja sel k Pickovi..pisemna za sebou....a tedka uz jen ustni...no tak lidi....ke Klazarovi vas chodi pulka....
No jestli máš písemku, pak nechápu, proč se Picka tak bojíš, ... bude zkoušet Drahoš a seš v pohodě
Ja ne...ale jen sem odpovedel, jak se to udelal ja, ze sem emigroval od Klazara -> Pick
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hippies »

Almer píše:
hippies píše:
Almer píše:Tak at se vyjadri nekdo kompetentni..ja sel k Pickovi..pisemna za sebou....a tedka uz jen ustni...no tak lidi....ke Klazarovi vas chodi pulka....
No jestli máš písemku, pak nechápu, proč se Picka tak bojíš, ... bude zkoušet Drahoš a seš v pohodě
Ja ne...ale jen sem odpovedel, jak se to udelal ja, ze sem emigroval od Klazara -> Pick
Promiň, už jsem vypustil, že tu otázku jsi nepokládal ty
Odpovědět

Zpět na „2005“