[Zk] 24.1.2006

Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

[Zk] 24.1.2006

Příspěvek od matoman »

Dnes klazar zaviedol hlavickove papiere, inac to bolo ako minule

prvy priklad bola diferencialna rovnica druheho radu asi so specialonu pravou stranou
nieco ako y'' + y' = e(x) + cos(x) ci tak dajak, sak presne zadanie tu urcite niekto hodi.

kedze som nevedel pocitat, tak som si precital zadanie definicie, jedine definicia napisana na jednicku by ma mohla zachranit od trojky (ktoru by som vdaka osmim bodom dostal tak ci tak).
bola to veta
A20 nieco s FSR, je to jedina veta ktoru som necital :) stastie co :)
potom to uz nemalo cenu, dvojku by som nedostal tak ci tak, tak som po piatich minutach odisiel a odovzdal mu skoro prazdny papier.
no a tie dalsie vety co sme mali dokazat boli :

Dokazte cetu o kontrahujucom zobrazeni (ta ista veta co bola minule)

a vetu, ze kedy parcialne derivacie davaju diferencial
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Prvy priklad bol najst obecne reseni (obsahujici 3 nezavisle integracni konstanty): y'''+y''=exp(-x)+2cos(x).
Priklad 2 bol blby, tomu som sa pri uceni vyhybal, pretoze z Klazarovych papierov sa to nedalo dat dohromady.
nekup
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 9. 1. 2006 13:36

Re: [Zk] 24.1.2006

Příspěvek od nekup »

matoman píše: jedine definicia napisana na jednicku by ma mohla zachranit od trojky (ktoru by som vdaka osmim bodom dostal tak ci tak).
takze jsi dostal co? 3 or 4?
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [Zk] 24.1.2006

Příspěvek od rastik »

nekup píše:
matoman píše: jedine definicia napisana na jednicku by ma mohla zachranit od trojky (ktoru by som vdaka osmim bodom dostal tak ci tak).
takze jsi dostal co? 3 or 4?
Horsie nez za 3 to byt nemohlo, kedze mal 8b z bonusov.
nekup
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 9. 1. 2006 13:36

Re: [Zk] 24.1.2006

Příspěvek od nekup »

rastik píše:
nekup píše:
matoman píše: jedine definicia napisana na jednicku by ma mohla zachranit od trojky (ktoru by som vdaka osmim bodom dostal tak ci tak).
takze jsi dostal co? 3 or 4?
Horsie nez za 3 to byt nemohlo, kedze mal 8b z bonusov.
No super, ja tomu nemohl hned uverit. Zatim jsem ten znamkovy vzorecek nezkoumal. No, ale ted nevim, proc bych se mel neco ucit, kdyz mam trojku taky uz jistou? :D
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [Zk] 24.1.2006

Příspěvek od rastik »

nekup píše:No super, ja tomu nemohl hned uverit. Zatim jsem ten znamkovy vzorecek nezkoumal. No, ale ted nevim, proc bych se mel neco ucit, kdyz mam trojku taky uz jistou? :D
No, napriklad mozes chciet lepsiu znamku. V podstate tam mozes ist a bud sa Ti nieco trafi a znamku si vylepsis, alebo nie a potom sa nic nedeje.
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: [Zk] 24.1.2006

Příspěvek od LuKu »

rastik píše:
nekup píše:No super, ja tomu nemohl hned uverit. Zatim jsem ten znamkovy vzorecek nezkoumal. No, ale ted nevim, proc bych se mel neco ucit, kdyz mam trojku taky uz jistou? :D
No, napriklad mozes chciet lepsiu znamku. V podstate tam mozes ist a bud sa Ti nieco trafi a znamku si vylepsis, alebo nie a potom sa nic nedeje.
Tim, ze s osmi body je trojka v suchu, uz si ted nejsem uplne jista :-( Byla jsem taky vcera na zkousce, taky jsem nevedela FSR a napsala tedy jen zneni tech dvou vet, ktere se mely dokazovat, dukazy neumim. Vzhledem k tomu, ze mam 9 bonusovych bodu, jsem si rikala, ze je to v suchu. Ale Klazar uz ma na strankach vysledky a u me ma 3-4, dozkouseni :-( V jednu je oficialni vyhlaseni, tak uvidim, doufam, ze jen nekde ztratil ty bonusovy body, ale moc tomu neverim...
Kuba
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 92
Registrován: 2. 6. 2005 22:55
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha - Dejvice
Kontaktovat uživatele:

Re: [Zk] 24.1.2006

Příspěvek od Kuba »

LuKu píše:
rastik píše:
nekup píše:No super, ja tomu nemohl hned uverit. Zatim jsem ten znamkovy vzorecek nezkoumal. No, ale ted nevim, proc bych se mel neco ucit, kdyz mam trojku taky uz jistou? :D
No, napriklad mozes chciet lepsiu znamku. V podstate tam mozes ist a bud sa Ti nieco trafi a znamku si vylepsis, alebo nie a potom sa nic nedeje.
Tim, ze s osmi body je trojka v suchu, uz si ted nejsem uplne jista :-( Byla jsem taky vcera na zkousce, taky jsem nevedela FSR a napsala tedy jen zneni tech dvou vet, ktere se mely dokazovat, dukazy neumim. Vzhledem k tomu, ze mam 9 bonusovych bodu, jsem si rikala, ze je to v suchu. Ale Klazar uz ma na strankach vysledky a u me ma 3-4, dozkouseni :-( V jednu je oficialni vyhlaseni, tak uvidim, doufam, ze jen nekde ztratil ty bonusovy body, ale moc tomu neverim...
Tak hlavne napis, jak jsi nakonec dopadla. Tenhle "zpusob" psani pisemky me taky docela zajima. A držim palce!
Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matoman »

No ja som mal ako som hovoril osem bodov z bonusovych, pri znamkach 4,4,4,4 + 1,6 mam priemer 3,14. cista trojka

z pisomky som mal realne 4,4,3-4,3-4 za to ze som napisal vety bez dokazov, plus bonusove body to dava 2,9, este cistejsia trojka

klazar mi povedal ze vdaka bonusovym bodom mam medzi 3-4 a ked mu este nieco porozpravam tak dostanem za tri.

Na moj argument ze spolu s bonusov. bodmi mam cistu trojku, vravel ze ano, ale ze ste mi napisal iba definicie tak si vas este trochu vyskusam.
Na papier napisal cislo, podla tahu rukou to bola bud 5 alebo 7, klasika system pripocital moje cislo jedna, dostal som Uplne metricke priestory, pri definicii kontahujuceho zobrazenia som zabudol ze epsilon je medzi nulou a jednickou, tak som myslel ze mi to neda, ale nakoniec mi dal este napisat def. cauchyovskej postupnosti a dal mi nakoniec trojku

ta tak to je s tym jeho vzorcom
Návštěvník

Re: [Zk] 24.1.2006

Příspěvek od Návštěvník »

Kuba píše:Tak hlavne napis, jak jsi nakonec dopadla. Tenhle "zpusob" psani pisemky me taky docela zajima. A držim palce!
Myslim, ze uz neni co dodat - opravdu me prezkusoval. Nastesti po mne chtel jen ty definice, takze mam 3. Diky za drzeni palcu!
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: [Zk] 24.1.2006

Příspěvek od LuKu »

Anonymous píše:
Kuba píše:Tak hlavne napis, jak jsi nakonec dopadla. Tenhle "zpusob" psani pisemky me taky docela zajima. A držim palce!
Myslim, ze uz neni co dodat - opravdu me prezkusoval. Nastesti po mne chtel jen ty definice, takze mam 3. Diky za drzeni palcu!
Zapomnela jsem se prihlasit. Tohle jsem samozrejme psala ja.
Odpovědět

Zpět na „2005“