[Zk 29. 1. Pultr]

Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

[Zk 29. 1. Pultr]

Příspěvek od Necroman »

po dlouhych peti semestrech jsem dnes uzavrel svuj boj s analyzou, celkem za 9 a spokojenost :mrgreen:

Jinak zkouska probihala tradicne v pohode, nejdrive zadal kazdemu otazku z MP, potom obvykle jednu stredni otazku typu Tot. dif. + dukaz, jako treti otazka byla u vsech jedna ze soustav dif. rovnic a potom, podle toho, jak si student vedl, zadal (pokud to pred tim moc neumel) nejaky tezsi dukaz ci veta, typicky variace konstant, impl. fce s dukazem... pokud to predtim clovek umel, tak dostal nejaky "spek" typy Lebesgue a Levi nebo substituce u Lin. soustav ODR

opravdu dulezite je umet definice, pokud nejakou nevite, uz je nejlepe na 2, pokud nevite dve, tak uz bojujete o trojku. Pokud vite vsechny, nebo skoro vsechny, tak i bez dukazu obvykle na 3 (bez zaruky :wink: ).
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Uživatelský avatar
Andreas
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 18. 1. 2006 16:47
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andreas »

Dneska jsem byl taky, bohuzel neuspene. Otazky jsem mel:

1.Vsechno o uplnych prostorech - to sem vedel
2.Zamennost parc. derivaci + dk - to sem dal, pricemz mi to zkontroloval za 1 vterinu(bylo to na stranku a kousek, na tu druhou stranu se uz ani nedival)
3.Chtel mi dat nejlehci implicitku s dukazem, na to sem, rek, ze asi nedam dukaz, ze sem ho jen pochopil, takze prisla nahrada v podobe:
4. srovnat vetu o existenci a jednoznacnosti pro obecny a lin. pripad, coz sem neumel vubec, snazil se mi jeste trochu pomoc, ale kdyz videl, ze to nejde, tak sem letel :(
New systems generate new problems:)
Odpovědět

Zpět na „2006“