Zkouška 16.6.

Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Zkouška 16.6.

Příspěvek od Dawe »

Zdravím, jestli je někdo takový kdo ještě nebyl na ústní z analýzy, tak se chci podělit o svoje zážitky.
První byl s bodama z písemky, viděl jsem člověka, kterej byl povolán na ústní i s 22 (pokud nebyl na netu překlep). Jak se předvedl u ústní nevím. Já můžu děkovat pánu Bohu za mých 25,5 bodů.
Pan Klazar je celkem příjemný, drobnosti ve větách docela opomíjí, nebo je jen okomentuje, že by to tam být mělo. Otázku si vyberete zahashováním určitého čísla které si samy zvolíte(samozřejmě že pokaždé jináč a tak je putna co plácnete). Pokud má někdo časově náročnější důkaz a jemu už se nechce čekat, klidně vás před koncem přeruší a stačí mu, že to "taknějak" máte skoro dodělaný.
Nevím, jestli má někdo větší štěstí než já. Opět můžu děkovat pánu Bohu za to, že mi bl přisouzen důkaz číslo 16 na nějž jsem se nejdříve ani nechtěl kouknout, protože je poslední, a nakonec jsem si to z nechuti učit se spočítal. Myslím, že moc lehčích důkazů není.
Přeju hodně štěstí aspoň tolik co jsem měl já a doufám, že při mně zůstane i u dalších zkoušek.
Odpovědět

Zpět na „2004“