Ústní zk.

Uživatelský avatar
Lada
Donátor
Donátor
Příspěvky: 165
Registrován: 9. 1. 2005 10:17
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Slaný / zácpa na Evropské

Ústní zk.

Příspěvek od Lada »

Ahoj - hele kdo jste byli ted ve ctvrtek na ustnim: Jaky to bylo? Stejne jako minulej semestr? Nejaky zaludnosti...?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Mne se to zdalo byt celkem v pohode. Zkousela to doc. Stara a jeste takovej starsi pan (podle podpisu v indexu Drahos). Jinak system je uplne stejnej jako v zime. Podle toho, co jsem zahlidnul v tech jejich papirech, tak nas to dostalo celkem hodne.
gejza

Příspěvek od gejza »

Jj, uplna pohodicka. Vsetko rovnake, vytiahnes si papierik a mas cas na pripravu...ja som chytil ako tazku vetu "Riemannuv integral jakozto funkce horni meze" takze parada. Este by som dodal, ze podla ocitych svedkov:) je Stara trosku neprijemnejsia ako Drahos, dost sa ta pyta na drobnosti a tak, ale pomoze ti, ked si si nie uplne isty.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

gejza píše:Jj, uplna pohodicka. Vsetko rovnake, vytiahnes si papierik a mas cas na pripravu...ja som chytil ako tazku vetu "Riemannuv integral jakozto funkce horni meze" takze parada. Este by som dodal, ze podla ocitych svedkov:) je Stara trosku neprijemnejsia ako Drahos, dost sa ta pyta na drobnosti a tak, ale pomoze ti, ked si si nie uplne isty.
Stara je super, ale pekne drsna :-) Teda nevim jak je to ted, kdyz zkousi u Picka, ale za nas to bylo pekne drsne. Holickeho na vas ;-)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Jojo, total killer Holicky :)
Uživatelský avatar
Goran
Admin(ka) level I
Příspěvky: 214
Registrován: 23. 9. 2004 09:47
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: HK/Otava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Holický byl fajn, Zajíček, to je pane drsoň,v prvním termínu 3x1, 2x2, 1x3 a zbytek něco mezi, (a tedy spíše ta horší) nebo nic. Dohromady tam bylo šestnáct lidí, upozorňuji, že jedničkáři byli pouze páni Kala, Vejnar a Kazda, kdo je zná, chápe. Chjo, mám na to už jenom týden.
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Jojo, já je znám a chápu to. Jsou to prostě borci. Saša nosí tričko z mezistátního kola fyzikální olympiády s nápisem: "Be one of the proud few." :D V našem případe by se hodilo spíše: "Be one of the proud 3." :) Ale ne, já si myslim, že to jako obvykle většina lidí nehorázně podcenila a že to tak hrozný nebude. Ale je dost pravděpodobný, že si to myslim hlavně proto, že jsem přihlášenej na 30.6. ... No docela rád bych viděl, jak to vypadalo.
BTW Holický je podle mě skoro stejnej killer jako Zajíček - vždyť to víme.
"Endure. In enduring grow strong."
Odpovědět

Zpět na „2004“