Zapoctaky - pochlubte se :-)

Jakeho typu je vas zapoctak ?

Můžete vybrat 1 možnost

 
 
Zobrazit výsledky

Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

Zapoctaky - pochlubte se :-)

Příspěvek od Necroman »

Takovy napad, docela by me zajimalo, jaky jste si vybrali zapoctak a jste jej resily. Navrhuji tedy, pokud byste meli zajem predvest sve dilo i ostatnim, postnout sem odkaz na svuj programek, radeji bez zdrojaku, ci dle uvazeni.
Take radeji pripiste, ktere nestandartni unity ci knihovny byly pouzity, pro reseni kompatibility, pro jaky OS je urcen a cim byl zkompilovan.
Diky
Btw. az bude hotov muj Pacman, urcite ho sem postnu ;-) .
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Uživatelský avatar
Ferro_the_King
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 61
Registrován: 15. 11. 2004 19:49

Re: Zapoctaky - pochlubte se :-)

Příspěvek od Ferro_the_King »

Ja sem resil generator kytarovejch/pianovejch akordu. Je to vcelku jednoduchy pricitani a odcitani tonu (cisel). Sranda nastala, kdyz jsem mel generovat prstoklad pro kytaru. Jestli mi to uzna, tak urcite nejakym zpusobem postnu. (hlavne teda je to v pascalu a ne v delphi a navicbez grafiky)
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Nohejl »

Zapoctak! Shit! Oh-oh... :shock: :D
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

David Nohejl píše:Zapoctak! Shit! Oh-oh... :shock: :D
tak nejak... uuuuuuuuups :oops:
kurna, proc ma zari jenom 30 dni??????? bych ho potrebovala tak o 3 tydny delsi :(
JS
Saff
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 63
Registrován: 19. 11. 2004 21:45
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Stonava / Troja

Muj zapoctak

Příspěvek od Saff »

Ja mam grafy .
Yadas nejake hodnoty grafu a ve vedlejsi casti ( reseno tabcontrolem ) ti to spocita jiste jeho udaje . viz. diskretka minuly semestr. Po cca mesici uz jsem u konce i s dokumentaci .
Ted jenom cekam na vysledky testingu eho testera a korekci dokumentace a uz posilam ..., konecne ... uz me s te prace zacina pomalu hrabat v hlave .
Jinak zajemci napiste mi , milerad preposlu.
Saff
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 63
Registrován: 19. 11. 2004 21:45
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Stonava / Troja

Příspěvek od Saff »

David Nohejl píše:Zapoctak! Shit! Oh-oh... :shock: :D
Pomerne kruty ......
Mas alespon vse ostatni uz hotove ?
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Nohejl »

Saff píše:
David Nohejl píše:Zapoctak! Shit! Oh-oh... :shock: :D
Pomerne kruty ......
Mas alespon vse ostatni uz hotove ?

Zdaleka ne, este analyzu, algebru, unix :) Ale z toho zapoctaku mam VELKEJ kus hotovej, delal sem to gdysi davno na zacatku prazdnin... to nebude problem snad dodelat ( grafovy algoritmy & visualizace)... gdyz stihnu i ty zkousky a praci... hmmm haha to bude peklo :shock:
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
Uživatelský avatar
wintermute
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 153
Registrován: 23. 5. 2005 22:06
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od wintermute »

Dělám odstraňování šumu z fotek. Teď jsem na to sice asi 3 týdny sral, ale už to mám stejně skoro hotový. Chybí akorát sejvování, dokumentace a okomentovat zdroják.
Saff
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 63
Registrován: 19. 11. 2004 21:45
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Stonava / Troja

Příspěvek od Saff »

David Nohejl píše:
Saff píše:
David Nohejl píše:Zapoctak! Shit! Oh-oh... :shock: :D
Pomerne kruty ......
Mas alespon vse ostatni uz hotove ?

Zdaleka ne, este analyzu, algebru, unix :) Ale z toho zapoctaku mam VELKEJ kus hotovej, delal sem to gdysi davno na zacatku prazdnin... to nebude problem snad dodelat ( grafovy algoritmy & visualizace)... gdyz stihnu i ty zkousky a praci... hmmm haha to bude peklo :shock:
Me toho chybi , mezi ne i ty 3 veci . Takze zari bude dost huste krute .....
Saff
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 63
Registrován: 19. 11. 2004 21:45
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Stonava / Troja

Příspěvek od Saff »

js píše:
David Nohejl píše:Zapoctak! Shit! Oh-oh... :shock: :D
tak nejak... uuuuuuuuups :oops:
kurna, proc ma zari jenom 30 dni??????? bych ho potrebovala tak o 3 tydny delsi :(
Muzes zkusit podmineny zapis , ale po zkusenosti v zime bych ti dooprucoval si poradne rozmyslet jestli si ho chces lajznout .....
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

Saff píše:
js píše:
David Nohejl píše:Zapoctak! Shit! Oh-oh... :shock: :D
tak nejak... uuuuuuuuups :oops:
kurna, proc ma zari jenom 30 dni??????? bych ho potrebovala tak o 3 tydny delsi :(
Muzes zkusit podmineny zapis , ale po zkusenosti v zime bych ti dooprucoval si poradne rozmyslet jestli si ho chces lajznout .....
dik, ale to neni treba se podminene zapisovat :) kdyz vse pujde podle planu, tak budu mit jeste tyden prazdnin :) ty tri tydny navic by bodly, abych mela prazdniny mesic 8)
Bodu mam, ze bych je mohla prodavat (>44), neni problem ziskat dalsi (v nejakem z nasledujicich semestru)...
JS
Saff
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 63
Registrován: 19. 11. 2004 21:45
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Stonava / Troja

Příspěvek od Saff »

js píše:
Saff píše:
js píše: tak nejak... uuuuuuuuups :oops:
kurna, proc ma zari jenom 30 dni??????? bych ho potrebovala tak o 3 tydny delsi :(
Muzes zkusit podmineny zapis , ale po zkusenosti v zime bych ti dooprucoval si poradne rozmyslet jestli si ho chces lajznout .....
dik, ale to neni treba se podminene zapisovat :) kdyz vse pujde podle planu, tak budu mit jeste tyden prazdnin :) ty tri tydny navic by bodly, abych mela prazdniny mesic 8)
Bodu mam, ze bych je mohla prodavat (>44), neni problem ziskat dalsi (v nejakem z nasledujicich semestru)...
Po zkusenosti se zapoctakem v zime bych si tim tydnem volna nebyl jisty .
Po mych zkusenostech ze ZS muzes byt rada alespon za ten volny tyden a hlavne stastna ze nemusis skladat zkousky jeste v nasledujicim semestru , jenz je tim poznamenan .
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

Saff píše: ....
Po zkusenosti se zapoctakem v zime bych si tim tydnem volna nebyl jisty .
Po mych zkusenostech ze ZS muzes byt rada alespon za ten volny tyden a hlavne stastna ze nemusis skladat zkousky jeste v nasledujicim semestru , jenz je tim poznamenan .
No, o "preteceni zkousek do nasledujiciho zkouskoveho" mi nemusi nikdo nic rikat, mam s tim bohate zkusenosti :twisted: to mi ver!
JS
krystof
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 18. 1. 2005 15:15
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Brno / 17. Listopad
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krystof »

kua jak si tu tak ctu o tech zapoctacich, tak si pripadam jako peknej hajzl :lol: :) :) :) :)

dal jsem si v zimnim semestru logika, kde hada pocitac, bylo to za jedno a pul odpoledne hotovy i s dokumentaci a v letnim to bylo opacne (hada clovek a pocitac mu dela naschvaly), trochu jsem upravil zimni zdrojaky a za tri hodinky to bylo i zdokumentovano :lol: :lol: :lol:
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

krystof píše:kua jak si tu tak ctu o tech zapoctacich, tak si pripadam jako peknej hajzl :lol: :) :) :) :)

dal jsem si v zimnim semestru logika, kde hada pocitac, bylo to za jedno a pul odpoledne hotovy i s dokumentaci a v letnim to bylo opacne (hada clovek a pocitac mu dela naschvaly), trochu jsem upravil zimni zdrojaky a za tri hodinky to bylo i zdokumentovano :lol: :lol: :lol:
hustyyyyyyy :lol: 8)
JS
Odpovědět

Zpět na „2004“