Zkouska 06-21

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

...zlata rubikova kocka... ze som to vtedy nedal... :evil:
Uživatelský avatar
dr.Bik
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 73
Registrován: 9. 6. 2005 14:13
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.Bik »

Ferro : Tak to buďme rádi, že nemusel bejt u zápočtovýho testu jednoho mýho kamaráda z matiky, jelikož ten s oblibou ignoruje takový věci, jako je newline a libuje si v maximálním zhušťování kódu. Takovejch 5 příkazů na řádek, to je něco ... To by asi pana doktora Holana trefil šlak a to by byla škoda...
Jednou z hlavních příčin zániku Římského imperia bylo, že bez nuly nemohli Římané ohlásit úspěšné ukončení svých céčkových programů.
qwyxyo
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 51
Registrován: 30. 5. 2005 19:26
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwyxyo »

:cry: radsej som si mohol dnes pospat... uz sa psychicky pripravujem na ten zdrbanec od kryla, lebo ja mam ohromne stastie :cry:
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

2 eubie: Clovece, tak to je vazne drsny, jak tam s Tebou Kryl jednal. U neho je nejhorsi to, ze uspech u zkousky je nejspis primo umerny kvalitnimu vyspinkani, poctu zacp (to je slovo :) ) na ceste na Malou Stranu atd...On neni stabilne takhle neprijemnej, ale kdyz uz tak uz. Ja u neho byl v obleku, par chyb ve velkem prikladu taky nasel, vysvetlit si to nechal, podpis do indexu dal. Je blby ze je to u nej takova loterie.
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

ouvej

Příspěvek od Dawe »

Když to tu čtu dělá se mi z toho akorát tak zle :-( to teda nevím jak tohle dám, navíc, když to není jediná zkouška která mi chybí :-( No ale něco pro zvednutí nálady. Když mám zácpu, nejdu na malou stranu ale spíš na velkou :-)
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Re: ouvej

Příspěvek od twoflower »

Dawe píše:Když to tu čtu dělá se mi z toho akorát tak zle :-( to teda nevím jak tohle dám, navíc, když to není jediná zkouška která mi chybí :-( No ale něco pro zvednutí nálady. Když mám zácpu, nejdu na malou stranu ale spíš na velkou :-)
No vidis, to se pak nesmime divit ze ma Kryl blbou naladu, kdyz si to takhle plete :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Prave som prisiel z ustnej od Dr. Kryla. :lol: Maly priklad - destruktivny prienik dvoch spojakov, som mal myslim dost dobre (den predtym som si to ladil), no jemu sa nepacila kvadraticka zlozitost, takze 2. Za velky ma dost zdrbal, uz po 5tich minutach, takze 4. Nepacilo sa mu,ze hladam vsetky cesty, ze to dlho trva, podla neho to s cestami nemalo mat nic, ze ulohou je rozsirit celu siet a nie jednotlive cesty... No nevadi... Potom sa ma spytal na minimax, vedel som to len tak z polovice, tak mi este dal doplnujucu otazku - pamatova zlozitost Quicksortu. Z toho som sa uz nejak vykoktal, takze to mam za 3. :roll: Cely cas mi vykal, ze zvanim mi nepovedal ani raz, vkuse len opakovat "vzdyt to blby..." :wink:

Odporucam mrknut:
http://www.chessamater.wz.cz/alg.php
http://www.volny.cz/jakub.reschke/www/M ... c513886508
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od LuKu »

Tak já jsem dneska měla opravdu kliku - vyšel na mě Holan a asi měl nějakou dobrou náladu. Malej příklad jsem měla dobře (no, kdybych to slití dvou setříděných spojáků měla blbě, tak se asi půjdu odstřelit sama a nepotřebovala bych k tomu ani zkoušejícího), na ten velkej jsem si moc nevěřila. A právem - Holan už po necelých dvou stránkách zkonstatoval, že to úlohu neřeší, a podložil to protipříkladem (který by se v tom grafu vyskytoval opravdu dost často, řekla bych, že prakticky vždycky). Pak jsme to doprošli do konce a k mému obrovskému údivu ten příklad ohodnotil 1 - 2 :!: Po povídání o VMT a abstraktních metodách jsem nakonec odcházela s jedničkou, aniž bych tušila za co vlastně... Takže stejně jako Kate všem vřele přeju Toma.
tibor

kryl je pohodak

Příspěvek od tibor »

Ja som bol dnes u Kryla. Od zaciatku posobil velmi prijemnym dojmom. Maly priklad za 1. Velky priklad si nechal pekne vysvetlit, nasiel mi dost dolezity protipriklad a ze to vlastne vobec problem neriesi. Ale ze mam dobre reprezentaciu dat a nejake postrehy, takze 3+. Dal mi hladanie k-teho prvku lin. Mal som lubovolne vela casu na rozmyslenie. Som mu povedal, sa mu to pacilo a hovoril ze ked chcem tak mi da 2, a keby som chcel 1, tak este otazku. Dostal som vonkajsie triedenia, v klude som mu porozpraval, a odisiel som s 1. A cely cas bol velmi prijemny, ked som nieco povedal zle, tak ze nech si to rozmyslim a tak. Vobec sa nemozem stazovat. A inak sam skonstatoval, ze ten tazky priklad bol z tych tazsich tazkych.
Eubie

Příspěvek od Eubie »

Hehe, tak to mi jeste pripomina dalsi hlasku kterou utrousil prave kdyz jsme se dostali na reprezentaci dat (udelal jsem si dva indexy a cele vstupni soubory prevedl na tabulky integeru takze se cely vstup vesel do pameti), kdyz toto uvidel, ani me nenechal mluvit a rekl "Tak tohle mate dobre, tak.." a hned sem pryc doufaje ze najde dalsi vec, na ktery me nachyta.
Uživatelský avatar
snail
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 144
Registrován: 23. 5. 2005 22:31
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od snail »

Tak jsem byl dneska na ustni a Kryl byl uplne v pohode...dneska se asi opravdu vyborne vyspinkal :D

Ja jsem sem dneska sel s tim, ze me vyrazi, protoze jsem vymyslel jen pribliznou heuristiku...a podle me to byla jen splacanina.
Malej jsem mel vynechavani z BST, takze pohoda....
Ale dneska byl opravdu muj stastnej den.
Nejdriv kouknul na malej...v poho z toho 1
Pak si ode mne nechal vysvetlit velkej, rekl jsem mu popravde, jak to funguje a on uz jenom at mu dam index.
To jsem docela neveril vlastnim ocim a usim.
Rekl mi, ze tohle reseni bylo o proti jinym aspon k necemu a dal mi z nej za 1 :D
Jeste ted porad nemuzu vydejchat, ze mam v indexu 1 z programka a ze se me ani na nic nezeptal :D

Preju hezky vyspinkanyho Kryla i vsem ostatnim.
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Isidor »

snail píše:Tak jsem byl dneska na ustni a Kryl byl uplne v pohode...dneska se asi opravdu vyborne vyspinkal :D

Ja jsem sem dneska sel s tim, ze me vyrazi, protoze jsem vymyslel jen pribliznou heuristiku...a podle me to byla jen splacanina.
Malej jsem mel vynechavani z BST, takze pohoda....
Ale dneska byl opravdu muj stastnej den.
Nejdriv kouknul na malej...v poho z toho 1
Pak si ode mne nechal vysvetlit velkej, rekl jsem mu popravde, jak to funguje a on uz jenom at mu dam index.
To jsem docela neveril vlastnim ocim a usim.
Rekl mi, ze tohle reseni bylo o proti jinym aspon k necemu a dal mi z nej za 1 :D
Jeste ted porad nemuzu vydejchat, ze mam v indexu 1 z programka a ze se me ani na nic nezeptal :D

Preju hezky vyspinkanyho Kryla i vsem ostatnim.
Potvrdzujem. Maly OK, velky ani necital, po vysvetleni zakladu algoritmu si pytal index :shock: ale nehnevam sa :P
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
Odpovědět

Zpět na „2004“