[ZK] 7.6.2005

Uživatelský avatar
MyS
Donátor
Donátor
Příspěvky: 178
Registrován: 22. 9. 2004 00:13
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: The city of Dobříš
Kontaktovat uživatele:

[ZK] 7.6.2005

Příspěvek od MyS »

Dnesni zadani bylo velice podobne lonskemu hlavolamu (ackoliv jsem si tedy uprimne nektera zadani resil, zrovna tohle ani trochu :? ): http://mff.fear.cz/forum/viewtopic.php?t=265. Ale jak to tak ctu, byly nektere zmeny: cilem bylo dopravit kosticku c.1 na finalni misto na co nejmensi UJETOU vzdalenost v mm (->ne vsechny uzly, ktere z dane pozice vygenerujete, jsou stejne hluboko...). Dale reseni NEMUSI existovat (-> musim si nejak pamatovat predesle tahy, abych se v tom pruchodu do sirky nezacyklil). Tedy tak trochu tezsi.

Jinak na ustni jsem byl sloupeckovou machinaci prirazen k Holanovi, ktery mimo to, ze skvele prednasi, se zde tez projevil jako velice prijemny zkousejici. Ja mel konkretne minimax&spol. A nejakou uplnou haluzi a milovuli pane Holana jsem vytahl beznadejnou pisemku az na opravdu hezkou znamku :lol: . Naopak co jsem slysel lidi od kryla, tak tam to takova pohoda vubec nebyla :x .
We don't need no education!
Stefan

R. Kryl vyhodil půlku lidí z 8.6.

Příspěvek od Stefan »

Co jsem viděl jeho zápisky z hodnocení písemek, malé příklady známky 1-2, ty velké většinou 3 a hůř (pokud tam vůbec něco bylo), kdo měl blbě písemku, nepomohly mu ani B stromy ani kaskádní metoda, na tyhle věci se totiž po špatné písemce vůbec neptá. Pokud jde o Holana, zkaženou písemku asi jde opravit u ústních, ale může nastat i druhý případ (písemka malá za 1, velká za 2 a úplná neznalost u ústních dá za následek nevyhověl). A nevěřte sloupečkům při zápisu času ústních, obměňují se náhodným výběrem (v jednom termínu je levý sloupeček pro Holana, za týden to může být obráceně). Tak hodně štěstí všem, co to ještě nemáme
qk
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 181
Registrován: 24. 2. 2005 10:03
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qk »

Ja byl u kryla a tak kriticky bych to nevidel. Co byl predemnou mel z maly 1 a z velky 3-, ptal se ho na minimax a lafabeta, a potom co tam mel drobne chyby, tak mu dal trojku.
ja sem nenapsal u velkyho prikaldu ani radku kodu, jen nejaky myslenky jak na to a jak to zlepsit, ktery sem potom krylovi vysvetloval a dostal sem 2- za velkej, malej za jedna. dostal sem quick sort a docela rychle mi dal 2, takze celkem spokojenost, cekal sem horsi.
Don't worry, be dead
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Necroman »

qk píše:Ja byl u kryla a tak kriticky bych to nevidel. Co byl predemnou mel z maly 1 a z velky 3-, ptal se ho na minimax a lafabeta, a potom co tam mel drobne chyby, tak mu dal trojku.
jo, to jsem byl ja :D . Pravda, lehky priklad je zaklad a da se rici, ze me zachranil. Tezky priklad jsem ponekud nedokazal obhajit, ackoliv si myslim, ze to zas takovy nesmysl nebyl, co jsem tam napsal...
Na ustni jsem mel ono alfa&beta a minimax, to jsem jakz tak rekl (diky za ten odkaz na sachove stranky !)...nakonec otazka jakou PAMETOVOU slozitost ma quicksort, mel jsem mezi 2 a 3, rekl jsem to spatne a sel jsem s trojkou...
Pokud mohu poradit, tak se urcite po odevzdani ve svem volnem case pripravte co nejlepe na obhajeni toho velkeho prikladu. Je dobre si dat dohromady, co vse za postupy a metody tam pouzivate, jestli jsou na 100% funkci, vedet o zakernych situacich, ktere mohou nastat, zkratka necekat, ze si na to vzpomenete, az se opet podivate na to, co jste napsali u zkousky... tot vse, a ted hura na Delphi :wink: .
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Stefan

ústní u Kryla

Příspěvek od Stefan »

No, tak to jsi jeden z těch šťastnějších, co byli dopoledne, všem odpoledním dal 4, já měl malý příklad za 1, ten velký jsem moc neobhájil. A na teorii kvůli tomu ani nedošlo. A taky mě docela štve, že mff.fear.cz dnes nejde a jsou tam všechna zadání těch velkých příkladů...
Odpovědět

Zpět na „2004“