Zk. 5.6.+ ustni

Uživatelský avatar
Munch
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 27
Registrován: 17. 1. 2006 16:19

Zk. 5.6.+ ustni

Příspěvek od Munch »

Nemohl by sem nejaky ochotnik, ktery byl na ustni po zkousce 5.6., napsat jeho zkusenosti ze zkouseni?
Docela by me zajimalo, jak jste dopadli s velkym prikladem a jake otazky jste dostali.
Ceka me to ve stredu a docela rad bych vedel do ceho jdu ...
Dekuji za pripadne reakce.
Sacrificing minions: Is there any problem it can't solve?
http://www.giantitp.com
Uživatelský avatar
Myshaak
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 162
Registrován: 18. 1. 2006 22:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Re:

Příspěvek od Myshaak »

Proc zakladas novy tema? :o

Jinak ja tam byl dneska, sel jsem k docentu Töpferovi a proste... Töpfer na Hrad!!!!!!!!!! :)))
To je proste bozi clovek. Sel jsem tam s tim, ze budu rad, kdyz to vytahnu na tri, z toho velkyho pr. jsem nemel moc dobry pocit, kodu jsem mel tak mozna 20 radek. No, postupne jsme ten velky projizdeli, on se ptal jaky pouzivam struktury, jak ten algoritmus funguje a tak. Takze doporucuju si to pripravit. No, na nekterych mistech, kde jsem vedel, ze mam chyby jsem to priznal. Stylem "Tady je to a to, chtel jsem zabranit zacykleni, ale ono to vlastne nefunguje uplne, kdyby to treba bylo tak a tak, tak mi to tady nebude fungovat..." ale on me pochvalil, ze mam aspon snahu ty problemy resit a ze chyby se muzou objevit. Proste jsem si dopradu uvedomil a pripravil chyby + jejich vychytani a kdyz jsem mu to tam rikal, tak se mi to vyplatilo. ;)
Pak se me jeste zeptal na hledani K-teho nejmensiho prvku. Zacal jsem mluvit o tom linearnim modifikovanem quicksortu. Zarazil me, ze nemusim rikat ten nejoptimalnejsi zpusob (jak si to rozdeluju do tech petic), staci mu neco jednodusiho. :)) Potom jeste topolog. trideni, slozitost a huraa domu! :)

Hodne stesti!
"Go for the eyes Boo, go for the eyes! Yeahh!!"
MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI »

Cavte, kto vlastne skusa tento rok programko II? Kryl, Holan alebo Topfer?
A ako sa vlastne prideluju skusajuci?
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
Uživatelský avatar
Munch
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 27
Registrován: 17. 1. 2006 16:19

Příspěvek od Munch »

Ufff, mam to za sebou.
Sel jsem k Holanovi. Nejdriv zhodnotil malej priklad, mel sem tam malou zbytecnost takze 1-. Pak nasel velkej priklad a zacal ho cist. Precet asi 10 radek, pochopil princip a hned tam nasel situaci, kdy to nebude fungovat: Kdyz uvnitr definice nakyho makra definuju dalsi makro a to ma v tele parametr toho vnejsiho makra. Takovejch 20 min jsme o tom diskutovali. Pak mi dal otazku Tabulka Virtualnich Metod. Zezacatku sem se do toho trochu zamotal, tak mi rek at si to promyslim a nachvili odesel. Pak sem mu to nak rek a ukazal priklad, kdy je rozdil mezi statickou a virtualni metodou.
Nakonec sem dostal za 2. :wink:
Sacrificing minions: Is there any problem it can't solve?
http://www.giantitp.com
Uživatelský avatar
iNSi
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 6
Registrován: 1. 2. 2006 15:24
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Holan...

Příspěvek od iNSi »

Munch píše:Ufff, mam to za sebou.
Pak mi dal otazku Tabulka Virtualnich Metod...
Nakonec sem dostal za 2. :wink:
Tak presne na to se mne zeptal taky a uplne sem to podelal :) Na stesti sem to pak vytah na B-stromech

Jinak Holan je take vpoho...
Ten velky priklad vam opravdu doporucuju si jeste promyslet nez jdete na ustni a bacha i na ten malej... Mel sem tam jedinou chybu (i kdyz zavaznou) a to ze mi u jednoho parametru chybelo var a hned z toho byla dvojka...
ale jinak pohoda :)
Až mi bude tak sto deset,
přijde Bůh a zmáčkne RESET.
Odpovědět

Zpět na „2005“