Zk 29.5.

Pz
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 24. 1. 2006 12:20
Typ studia: Informatika Bc.

Zk 29.5.

Příspěvek od Pz »

Nuže, burza je fakt lehčí záležitost, ale čím víc tam člověk diskutuje, tím líp. Nějak moc tu písemku nezkoumal, viděl že celý soubor nejdřív třídím, to odsouhlasil. Problémek je v tom že člověk potřebuje znát součet všech kupujících už na začátku, byl jsem pochválen když jsem řekl že to můžem počítat už při třízení vstupního souboru. Krom toho že může nastat drobná kolize kvůli které je třeba třídit 1. podle ISIC 2. podle ceny a 3. první prodej potom nákup (když mají stejné ceny).. ale to mi bylo odpuštěno.

Ústní : "Co víte to AVL?"
Spustil jsem definici, něco o balancích, něco o rotacích (ptal se, jak se vyvažují, tak já že rotacema), jednu jsem nakreslil (RR na mini stromečku), pak se akorát zeptal kolik stačí rotací (po Insertu 1, po Delete můžou rotace lézt až ke kořeni, tj log N).

Velký příklad za 1, ústní za 1, ale když je někdo jako já schopný po**** i ten delete u BVS tak odejde s dvojkou :)
Those who want, try to find the way. Those who do not want, try to find the reason.
neoangin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 4. 6. 2006 10:51
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Blava/Praha
Kontaktovat uživatele:

Dulezita informace

Příspěvek od neoangin »

Kdo Te zkousel a proc je tak dulezity vedet, kolik je kupujicich?
A jak jsi urcil kurz, za ktery se zobchoduje nejvic kusu akci?
$ man woman
No manual entry for woman
Uživatelský avatar
Lukas Mach
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 261
Registrován: 28. 3. 2006 17:08
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha a Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukas Mach »

Ja jsem ho urcil nekolikanasobnym prochazenim toho souboru a pulenim intervalu, nejdriv jsem nastavil cenu na polovinu mozneho intervalu ceny a sledoval jestli je prodej mensi nez nakup. Vzhledem k tomu, ze jedna z tech krivek je nerostouci a druha neklesajici, tak se podle toho da jednoduse urcit, jestli je optimum nalevo nebo napravo. Takhle postupujes, az dosahnes presnosti 1 halir.
For every epsilon, there is delta.
Where is my delta?
Odpovědět

Zpět na „2005“