Písemka 17.1.2006

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Trichogaster píše:ta chyba se mela napsat u toho prvniho prikladu, kde byl prevod do plovouci carky s osmickovym zakladem.


ale v BCD je to tez presne bez chyby, preci 0,174 bude znamenko, exp. a mantisa bude: 0001 0111 0100, takze 1 7 4, vyjadreny s dekadickym zakladem ve dvojkove soustave
Ale já to nekódoval v BCD, ale v binarni..a tak chyba vznikla, a napsal jsem i jak je velká. Nikde nebylo, abych to napsal v BCD. No, to je jedno.
mach
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 21. 1. 2006 02:23
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mach »

Ted zjistuju, ze Jirovsky patrne zkousi tak, ze jeden den se pise pisemka a pak se druhy den kona (v zavislosti na znamce) ustni cast. To mi trosku koliduje, ze jeden den chci jit na principy a pak hned ten dalsi na test z programovani... ten test je ovsem brzo rano (8:30). Od kolika hodin je to ustni zkouseni od Jirovskeho. Pocitam, ze ten pristi den od 12:00 (vzhledem k tomu, ze na prednasce rikal, ze nerad uci rano...), coz by mi jen tak tak vyslo. Je to tak? Je mozny se s nim dohodnout, ze tam pripadne prijdu treba ve 13:00?
I can whistle with my fingers,
especially if I have a whistle.
zehyo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 29
Registrován: 20. 1. 2006 20:41
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zehyo »

mach píše:Ted zjistuju, ze Jirovsky patrne zkousi tak, ze jeden den se pise pisemka a pak se druhy den kona (v zavislosti na znamce) ustni cast. To mi trosku koliduje, ze jeden den chci jit na principy a pak hned ten dalsi na test z programovani... ten test je ovsem brzo rano (8:30). Od kolika hodin je to ustni zkouseni od Jirovskeho. Pocitam, ze ten pristi den od 12:00 (vzhledem k tomu, ze na prednasce rikal, ze nerad uci rano...), coz by mi jen tak tak vyslo. Je to tak? Je mozny se s nim dohodnout, ze tam pripadne prijdu treba ve 13:00?
Já mel dalsi den analyzu od 11 do 12:30, dorazil jsem na Malou Stranu v 13:15, a uz tam byly jen lidi. Tak jsem aspon nemusel cekat. A den predtim jsem se s nim domuvil, ze pokud to nestihnu, muzu jit na ustni jindy.
mach
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 21. 1. 2006 02:23
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mach »

zehyo píše:Já mel dalsi den analyzu od 11 do 12:30, dorazil jsem na Malou Stranu v 13:15, a uz tam byly jen lidi. Tak jsem aspon nemusel cekat. A den predtim jsem se s nim domuvil, ze pokud to nestihnu, muzu jit na ustni jindy.
Diky. Takze je to fajn, da se s nim domluvit...
I can whistle with my fingers,
especially if I have a whistle.
zehyo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 29
Registrován: 20. 1. 2006 20:41
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zehyo »

OPRAVA:
tam byly jen lidi. ...jen 3 lidi...na notebooku zlobí klávesnice. Proste staci dorazit o 90 min pozdeji.
Odpovědět

Zpět na „2005“