Pisemka 2.2.

Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Pisemka 2.2.

Příspěvek od twoflower »

Tak jsem si byl dneska zkusit pisemku...Snad to vyjde priste :)

Vy uspesnejsi, co takhle sem hodit reseni nebo aspon naznak tech uloh ktere si pamatujete? Treba tu instrukci JZ jsem moc presne nevedel, i kdyz je fakt ze jsem se ucil jen vcera tri hodiny.

Dik.
Uživatelský avatar
Lada
Donátor
Donátor
Příspěvky: 165
Registrován: 9. 1. 2005 10:17
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Slaný / zácpa na Evropské

Příspěvek od Lada »

Hmm, aspon nejsem sam :) Vsem co splehali stejne jako ja na to ze staci dobre napsat pocitaci cast pisemky: Ano staci to, ale nesmite udelat chybu - ja (do ted si nadavam :D ) sem pri prevodu z desitkovy do osmickovy s oustavy cislo obratil - misto 376 : 673 => 0 bodu ze 4 :cry:
Takze velky bacha na zbytecny chyby - z 16 bodu na ktery bych mel sem dostal 9,5...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Oprava: Ted uz to nestaci! I kdyz napisete pisemku a nemate to nerozhodne ani na 1, Jirovsky vam da dve "overovaci" otazky a kdyz je nevite, mate smulu :cry: Je to prej kvuli jednomu clovekovi, kterej mel 20 bodu a nic neumel kdyz se ho ptal. Takze kdo to jeste nema za sebou, ucte se. Good luck!
qk

Příspěvek od qk »

Tak to asi sbohem principy, no jeste dva terminy, ale moc naladu se nechat jeste dvakrat vyhodit nemam
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Nohejl »

qk píše:Tak to asi sbohem principy, no jeste dva terminy, ale moc naladu se nechat jeste dvakrat vyhodit nemam
hmm tomu moc nerozumim.... jestli nemas naladu se nechat vyhodit proc se to nenaucis? :-D

Ofsem zustava otazka proc ja zjevne mam naladu se nechat vyhodit... kua :cry:
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
Odpovědět

Zpět na „2004“