Mala ucast 2.2.2005

-j&kup-

Mala ucast 2.2.2005

Příspěvek od -j&kup- »

Wow! Tak koukam, ze dnes je tam prihlaseno 10 z 30 lidi - prvnich deset pokusnych tvoru (vcetne me). :/ Cekal jsem teda vetsi ucast. Zitra je to 20 lidi z 30. Doporucuji vam vyuzit ty terminy, co Obdrzalek dava. Minuly rok jsem sel poprve na posledni termin a veril jsem si, ze jeste nejake vypise..nevypsal :( ale zkousku jsem dal (jeste jednou dekuji). On pak muze argumentovat tim, ze studijni rad narizuje vypsani dalsich terminu jen v pripade, kdy vsechny nabidnute terminy byly cca plne a studenti nemeli prostor na 3 pokusy. ..nebo mozna prave proto vypise dalsi? :?:

-j&kup-
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mala ucast 2.2.2005

Příspěvek od David Nohejl »

-j&kup- píše:Minuly rok jsem sel poprve na posledni termin a veril jsem si, ze jeste nejake vypise..nevypsal :(
-j&kup-
Ty ses druhak nebo odpadlik? ( bez urazky)
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
Návštěvník

Re: Mala ucast 2.2.2005

Příspěvek od Návštěvník »

David Nohejl píše:
-j&kup- píše:Minuly rok jsem sel poprve na posledni termin a veril jsem si, ze jeste nejake vypise..nevypsal :(
-j&kup-
Ty ses druhak nebo odpadlik? ( bez urazky)
Ja jsem odpadlik (bez urazky na cti). Btw podle jmena znam jednoho Nohejla z kppm (klub pratel pocitacu macintosh). Nemas s nim neco spolecneho?

-j&kup-
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Nohejl »

husty. Akorat prijmeni :-) Jinak neznam.. Igdyz je se mnou v kruhu jeste Pavel Nohejl, ale newim...
Jakou mas vymluvu zes to neudelal? Ja totiz asi brzo odpadnu :( Sice sem zatim nedal jenom principy a asi dnesni matalyzu ( coz je fuk, nemam zapocet - a to ustni bude jeste mnohem horsi) ale newim newim zda se mi ze sem v poslednich par tydnech vsechno zapomel... (nebo sem si nigdy nepamatoval???) a tak premejslim jestli je lepsi opakovat hned nebo az treba po rocni *ehm* pauze... momentalne se vymlouvam na pracovni povinnosti, osobni problemy a nezvyk ucit se ( cokoli, ne jenom matiku) :oops: nebo sem proste blbej... no ale to se musi zjistit!
Tagze mam ted takovy blby dotazy jako jestli se musi delat znovu prijimacky, a tak... a hlavne jestli do toho jit hned nebo ne hned... Samozrejme to jeste zkusim projit ( este mam teoreticky velkou sanci) ale raci mam jasno v moznostech....
dik :-)

ted mizim vecer sem o online... zdar a dik za cenny (ceny?) zkusenosti...
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

Prosim ta ake boli otazky?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

David Nohejl píše: Jakou mas vymluvu zes to neudelal? Ja totiz asi brzo odpadnu :( Sice sem zatim nedal jenom principy a asi dnesni matalyzu ( coz je fuk, nemam zapocet - a to ustni bude jeste mnohem horsi) ale newim newim zda se mi ze sem v poslednich par tydnech vsechno zapomel... (nebo sem si nigdy nepamatoval???) a tak premejslim jestli je lepsi opakovat hned nebo az treba po rocni *ehm* pauze... momentalne se vymlouvam na pracovni povinnosti, osobni problemy a nezvyk ucit se ( cokoli, ne jenom matiku) :oops: nebo sem proste blbej... no ale to se musi zjistit!
Tagze mam ted takovy blby dotazy jako jestli se musi delat znovu prijimacky, a tak... a hlavne jestli do toho jit hned nebo ne hned... Samozrejme to jeste zkusim projit ( este mam teoreticky velkou sanci) ale raci mam jasno v moznostech....
dik :-)

ted mizim vecer sem o online... zdar a dik za cenny (ceny?) zkusenosti...
Na tema recyklovani nezlouzi tento topic. Ten je o Principech pocitacu. Nicmene: vymluvu nemam. Proste jsem na to radne jebal. 8) Prijimacky musis delat znova. Pokud jsi byl prijat bez prjimacek, tak podruhe uz ty prijimacky delat musis. Rozhodne nema cenu davat rocni pauzu. Opakuj rocnik hned a koukej ty zkousky davat co nejrychleji..to se vsak lehce pise a velice tezce provadi. :( A nemysli si, ze to bude pristi rok lepsi. Nic se nezlepsi. Pokud jsi nechodil na prednasky, tak nebudes chodit ani pristi prvni semestr. A stojis-li ted pred problemem ucit nebo odlozit, tak pred nim budes stat i pristi rok. Ver mi. Btw kdyz uz ti chybi jen matalyza a principy, tak mas dostatecny pocet kreditu na letni semestr. Jinak matfyz ted dost polevit v narocich na prochazeni do dalsich semestru. Casem se ti to muze nechutne navalit, ale spis mas moznost zustat na skole dele a konecne se chytnout. A vsimli jste si, ze od letosniho roku neni nutne udelat matalyzu I a presto lze jit na matalyzu II? Docela cool. :)

-j&kup-
Odpovědět

Zpět na „2004“