Spoliehame na Vas

Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Spoliehame na Vas

Příspěvek od hydrant »

S principov som bohuzial najviac vymlety, tak verim ze sa najdu ludia, ktori tu ihned po skuske uverejnia otazky ako som to urobil ja vo vsetkych ostatnych predmetoch. Prvy termin je 2.2.2005 ja idem na skusku 3.2.2005 o 9:00 tak ma zachrante.

Dopredu dakujem.
hydrant
qwertie

Nebud Vymlety

Příspěvek od qwertie »

Testy ktere obdrzalek dava jsou na mff.fear.cz nebo http://www.area45.net. Neni zas tak dulezite ucit se historii - kdyz se podivas do testu tak uvidis ze nejvic se tam vyskytuji prevody(soustav, zapisu, IEEE) pocitani v doplnku pak adresovani a registry prielovani pameti a podobne principy jo a Vyznam Turinga, Babbage, popripade Neumanna, kdyz se naucis tohla tak tu zkousku na 3 jiste das, problem je s casem... Jeste se kolem toho objevuji nejake pozdejsi otazky ale ty spis sporadicky... Jo specialne u Babbage nechce slyset ze postavil nejake Enginy ale ze napsal knihu o manufakturach ktera je vlastne zakladem algoritmizace, popripade trochu rozvest... Jdu tam zitra a jeste jsem se na to moc nekouk (ale jsem recyklant... minuly rok jsem to dal) Toz hodne stesti...
qwertie

ZMENA

Příspěvek od qwertie »

Tak jsem tam dneska byl, a vse je jinak. Byly tam 3 otazky z posledni prednasky. Z Tech temat co jsem psal tam byl pouze 2kovy doplnek a inverzni strankovani. Jinak tam byly otazky na:ozdeleni pameti dle funkce, Hammingovo kodovani (priklad, vyresit), Spolehlivost systemu, prerovnavani instrukci, problemy Riscu... Toz hodne stesti...
qwertie

ZMENA

Příspěvek od qwertie »

Tak jsem tam dneska byl, a vse je jinak. Byly tam 3 otazky z posledni prednasky. Z Tech temat co jsem psal tam byl pouze 2kovy doplnek a inverzni strankovani. Jinak tam byly otazky na:ozdeleni pameti dle funkce, Hammingovo kodovani (priklad, vyresit), Spolehlivost systemu, prerovnavani instrukci, problemy Riscu... Toz hodne stesti... jo jeste 8 otazek 80 bodu od 21 za 3 od 41 za 2 od 61 za 1 ...
LordWolverin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 30. 1. 2005 12:18
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Zapisky/slide z posledni a predposledni prednasky

Příspěvek od LordWolverin »

Zdravim!

Nemate je nahodou nekdo (byla to myslim spolehlivost systemu a prenosy - parita atp)? Ve slidech RNDr. Obdrzalka jsem to nenasel...
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

ma to na stranke... dnes rano to tam este nebolo
LordWolverin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 30. 1. 2005 12:18
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Slide

Příspěvek od LordWolverin »

Nemohl bys to prosim stahnout a dat sem? Neda se tam dostat, pokud nepristupujes z .mff domeny...
Diky moc
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

tu to mas
Přílohy
preednasky-obdrzalek 15,16.rar
(395.08 KiB) Staženo 239 x
Odpovědět

Zpět na „2004“