Kaput

Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Kaput

Příspěvek od Dawe »

Lidi, to jsem jen já z toho všeho tak mimo a nebo na většinu věcí taky koukáte jak tele na nový vrata? Občas mi to de, ale většinou mi přijde že to nemůžu totálně zvládnout. Je to normální pocit pro prváka a nebo jsem opravdu tak ...? Děkuji za odpovědi.
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re:Kaput

Příspěvek od David Nohejl »

neboj.... ja sem treba az ted pochopil, co prof. na gymplu myslela tim, ze "opisovanim pismenek se matiku nenaucis". No asi mela pravdu :-) Doufam teda ze si na narocnost MFF casem zvyknu ( a ty taky, uvidis), a gdyz budu aspon neco pocitat tak se to imho da udelat.
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Thanx

Příspěvek od Dawe »

Díky moc za podporu :-) Tak to budu muset nějak přežít (někdo už to dostudoval, tak proč ne taky já co?)
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Thanx

Příspěvek od Dawe »

Díky moc za podporu :-) Tak to budu muset nějak přežít (někdo už to dostudoval, tak proč ne taky já co?)
Uživatelský avatar
stviper
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 14
Registrován: 23. 1. 2005 18:12
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Troja
Kontaktovat uživatele:

Nie ste sami

Příspěvek od stviper »

Mno ludia aby ste si nemysleli ze ste jedini co tomu nechapu tak sa k vam pridavam. Ale nieze by som nechapal inym predmetom. Zatila som vsetko v pohode zvladol, len tie principy mi robia starosti. :?
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nie ste sami

Příspěvek od David Nohejl »

stviper píše:Mno ludia aby ste si nemysleli ze ste jedini co tomu nechapu tak sa k vam pridavam. Ale nieze by som nechapal inym predmetom. Zatila som vsetko v pohode zvladol, len tie principy mi robia starosti. :?
Principy.. vazne? hmm 31 mam zkousku... jeste sem si ani nestahnul skripta :( Ale tak sou to dva body... dva body...dva body co mam skoro jisty ze dostanu jinde, hehe :-)
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Re: Nie ste sami

Příspěvek od js »

David Nohejl píše: Principy.. vazne? hmm 31 mam zkousku... jeste sem si ani nestahnul skripta :( Ale tak sou to dva body... dva body...dva body co mam skoro jisty ze dostanu jinde, hehe :-)
Chlape, sice to jsou dva body, tj. mnozstvi, ktere se da behem 1 semestru ziskat 30x (to vim z vlastni zkusenosti, tohle skore se mi povedlo lonsky LS :wink: ), ale uvedom si, ze pokud to nedas letos, tak si to muzes zapsat uz jen jednou!!!! A pokud to nedas vubec, tak te nepustej k zaverecnym (Bc.) zkouskam! :evil:
Tak zacni makat! (Neber to prosim osobne, pouze se snazim ti dodat odvahu, stavu a tak, abys to dal :D )
JS
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Nohejl »

nojoooo...... :oops: uz sem si neco nasel z ceho se doufam budu ucit....
60 bodu za semestr? :shock:
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

No jasne:-)

Příspěvek od js »

David Nohejl píše:60 bodu za semestr? :shock:
Njn, povedlo se :D Tenhle semestr planuji splnit normu (20 bodu / semestr) na 325% :twisted:
JS
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Hele, když se tu tak bavíte o těch bodech, k čemu vůbec jsou, krom toho aby mě nevilily, když jich budu mít málo? K čemu je jich mít víc? Díky za odpověď.
Uživatelský avatar
David Nohejl
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 135
Registrován: 10. 10. 2004 17:23
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David Nohejl »

Dawe píše:Hele, když se tu tak bavíte o těch bodech, k čemu vůbec jsou, krom toho aby mě nevilily, když jich budu mít málo? K čemu je jich mít víc? Díky za odpověď.
ze by stipendium? (hadam)

no tak nehadam zas tak spatne :roll:
Stipendijni rad
Never forget: Stay kul and happy (I.A.)
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

Dawe píše:Hele, když se tu tak bavíte o těch bodech, k čemu vůbec jsou, krom toho aby mě nevilily, když jich budu mít málo? K čemu je jich mít víc? Díky za odpověď.
Stypko, nebo treba nebudes nutne potrebovat nahnat body v pristich semestrech/letech, nevylijou te, kdyz neudelas nejakej predmet, kterej ti pak bude chybet do poctu 40 bodu a tak... Nicmene ani to stypko neni jisty... Letos se stalo, ze lidi s prumerem 1,0 (not my case :( ) nedostali... Malo bodu... To nas*re...
Zkratka - body se vzdycky hodej :twisted:
JS
Odpovědět

Zpět na „2004“