Kam zmizel termin 14.2.?

attaturk

Kam zmizel termin 14.2.?

Příspěvek od attaturk »

Taky v SISu nemate termin programka 14.2. ? Jeste pred par dny tam byl a mel jsem v planu tam jit :shock:
attaturk

Příspěvek od attaturk »

Jeste bych mel jeden dotaz. V programku na vyhodnocovani vyrazu pouzival Holan fci input^ k zjisteni nasledujiciho znaku na vstupu. Bohuzel mi to nejak nejede, zda se, ze takovy prikaz v TP vubec neexistuje. Nevite co s tim?
Uživatelský avatar
Zdeněk Vilušínský
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 110
Registrován: 16. 1. 2006 22:04
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Železný Brod/Troja A1923
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdeněk Vilušínský »

Tím Input jen označoval vstup, o takovém ukazateli jsem neslyšel. Jestli cheš použitelnou verzi těchto algoritmů (Clen, vyraz,..) Tak jsou v Topferovi na straně 228 a dál
Věda je jako sex. Jistěže má nějaké praktické výsledky, ale proto ji přece neděláme. - R.P.Feynman

I krátký algoritmus může mít chování tak komplikované, že mu nerozumí ani jeho autor.
Uživatelský avatar
Kirara
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 1. 2006 16:51
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha 3, Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam zmizel termin 14.2.?

Příspěvek od Kirara »

attaturk píše:Taky v SISu nemate termin programka 14.2. ? Jeste pred par dny tam byl a mel jsem v planu tam jit :shock:
Datum: 14.2.2006
Hodina: 8:30
Místnost: S1
Učitel: Holan,T.
Kapacita: 22
Počet přihlášených: 22

Žmolka. Je mi líto. Já jsem zapsaný a termín tam je. Ale možná stojí za to přijít i tak. Ono to s těma volnýma počítačema posledně nevypadalo tak kriticky. A nebo třeba někdo nepřijde nebo odejde po obdržení zadání ^^;
Odpovědět

Zpět na „2005“