co když neudělám zápočtový test...

Pofider
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 8
Registrován: 28. 1. 2005 15:47

co když neudělám zápočtový test...

Příspěvek od Pofider »

Nevíte jsetli můžu postoupit do dalšího semestru pokud nebudu mít zápočet z programování? Můžu si vůbec zapsat programování2?
Už jsem tam byl dvakrát a pokáždé jsem letěl.
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od LuKu »

Do dalšího semestru postoupit můžeš, pokud budeš mít alespoň 12 bodů - jiné podmínky nejsou. Programování II si zapsat můžeš - rozhodnutím děkana (nebo proděkana, ale to není důležité) byly zrušeny korekvizity u Programování II, Matalýzy II a Lingebry II.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

LuKu píše:Do dalšího semestru postoupit můžeš, pokud budeš mít alespoň 12 bodů - jiné podmínky nejsou. Programování II si zapsat můžeš - rozhodnutím děkana (nebo proděkana, ale to není důležité) byly zrušeny korekvizity u Programování II, Matalýzy II a Lingebry II.
Odkud mas prosimte tyhle informace? Koukam totiz na SISu na Programovani II a porad tam ma uvedene Programovani I jako korekvizitu...
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od LuKu »

twoflower píše:
LuKu píše:Do dalšího semestru postoupit můžeš, pokud budeš mít alespoň 12 bodů - jiné podmínky nejsou. Programování II si zapsat můžeš - rozhodnutím děkana (nebo proděkana, ale to není důležité) byly zrušeny korekvizity u Programování II, Matalýzy II a Lingebry II.
Odkud mas prosimte tyhle informace? Koukam totiz na SISu na Programovani II a porad tam ma uvedene Programovani I jako korekvizitu...
Našla jsem to v těch "hlášeních" studijního oddělení - news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud - ze 3. prosince 2004.
Uživatelský avatar
twoflower
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 445
Registrován: 22. 9. 2004 21:07
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od twoflower »

LuKu píše:Našla jsem to v těch "hlášeních" studijního oddělení - news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud - ze 3. prosince 2004.
Nojo, uz na to koukam. Takze to na SISu jeste asi neaktualizovali. Rozumim tomu dobre, ze kdyz uz ted mam 14 bodu ale jeste nemam hotovy Programko a Principy, nemusim je vubec delat?
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od LuKu »

twoflower píše:
LuKu píše:Našla jsem to v těch "hlášeních" studijního oddělení - news://news.karlov.mff.cuni.cz/stud - ze 3. prosince 2004.
Nojo, uz na to koukam. Takze to na SISu jeste asi neaktualizovali. Rozumim tomu dobre, ze kdyz uz ted mam 14 bodu ale jeste nemam hotovy Programko a Principy, nemusim je vubec delat?
Nemusíš je dělat k tomu, abys postoupil do dalšího semestru. Ale protože jsou to předměty povinné k bakalářské zkoušce, asi bych to aspoň zkusila - jinak si je budeš muset někdy napsat znova...
LordWolverin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 30. 1. 2005 12:18
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Nevzdavat...

Příspěvek od LordWolverin »

Ja to taky dvakrat neudelal a potreti jsem sel k Holanovi a byl jsem za pul hodky hotovej... Jinak se i tvaril, ze by se s nim dalo domluvit i tak, ze by to nepsal a clovek by mel jeste jednu sanci (pokud by bylo misto)... Je docela prijemny mit aspon tuhle moznost navic (i kdyz teoretickou)...
Odpovědět

Zpět na „2004“