písomka 19.1.2005

Caparzzo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 12
Registrován: 18. 1. 2005 14:11
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Turzovka(SVK)
Kontaktovat uživatele:

písomka 19.1.2005

Příspěvek od Caparzzo »

Takže ten prvý termín...Bola to jedna z najľahších písomiek, aké som videl v porovnaní s minulými rokmi, ale...Aj tá sa dá dobre zmrviť...Som jedným z 25 ľudí, ktorí tú písomku neurobil na potrebných 28 bodov...Inak, úspešnosť veľká...Zo 69 ľudí prešlo k ústnej 44...Stretneme sa na písomke 26.1.:)
dr.Bik

Příspěvek od dr.Bik »

hmm, taky bych řekl, že to byla nejlehčí písemka od roku 1998, aspoň, co jsem měl možnost postahovat po netu. Jinak už mam hotovo a to dokonce za jedna (abych se nepochlubil, že).
Návštěvník

Re: písomka 19.1.2005

Příspěvek od Návštěvník »

Caparzzo píše:Takže ten prvý termín...Bola to jedna z najľahších písomiek, aké som videl v porovnaní s minulými rokmi, ale...Aj tá sa dá dobre zmrviť...Som jedným z 25 ľudí, ktorí tú písomku neurobil na potrebných 28 bodov...Inak, úspešnosť veľká...Zo 69 ľudí prešlo k ústnej 44...Stretneme sa na písomke 26.1.:)
Bud v klidu, zadna pisemka z analyzy neni lehka. To se zda jen pak. Das to priste. Jestli te to potesi, tak analyza je nejtezsi vec na MFF a mnozi s ni maji problemy :wink:
Uživatelský avatar
Necroman
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 459
Registrován: 20. 1. 2005 19:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Louny / kolej Jednota, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: písomka 19.1.2005

Příspěvek od Necroman »

Anonymous píše:Bud v klidu, zadna pisemka z analyzy neni lehka. To se zda jen pak. Das to priste. Jestli te to potesi, tak analyza je nejtezsi vec na MFF a mnozi s ni maji problemy :wink:
Vážně? já myslel, že nejtěžší je angličtina :-D
WANTED:
Dead or Alive
^-^
( ^ )
Schroedinger's Cat
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

J8 už chci mít taky po analýze, nechce to jít někdo udělat za mě? Pujdu za vás napsat třeba diskretku :)
Uživatelský avatar
hydrant
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 196
Registrován: 4. 1. 2005 12:50
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hydrant »

Ja som dostal z analyzy tiez 1, a naozaj sa mi zdala velmi lahka... ale to som prepocital asi 50 prikladov z minulych rokov... tie pisomky po minule roky ale mali parametre a kopec inych sprostosti... toto bola brnkacka. dokonca sa tam tie priklady opakovali...

diskretku mam v utorok. Cely semester som si myslel ze je velmi lahka a teraz ked pozeram tie dokazy tak mam dost... ale ucim sa na to velmi malo. na analyzu som sprtal viac ako tyzden.

pokial ide o najtazsiu skusku, tak jednoznacne su podla mna najtazie principy u Obdrzalka, pretoze sa to namam s kade ucit. poznamky som pisat nestihal, slajdy mi nestacia. asi som z toho vymlety.

hydrant
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

hydrant píše: pokial ide o najtazsiu skusku, tak jednoznacne su podla mna najtazie principy u Obdrzalka, pretoze sa to namam s kade ucit. poznamky som pisat nestihal, slajdy mi nestacia. asi som z toho vymlety.
hydrant
Drzim ti palce, kdyz jsem delala v prvaku analyzu u Picka, tak jsem to dala az napotreti (fakt desny, byt 4cm od vyhozeni z matfyzu :shock: ), ucila jsem se na ni fakt desne dlouho az mi ty dukazy lezly krkem... ale nakonec jsem to dala za 1 :lol:
Co se tyce Principu u Obdrzalka, tak na ty jsem se ucila v den zkousky (cca 4 hodiny pred obema terminy), na prednasky jsem nechodila :(, prvni pokus za 3, druhy za 2, takze to slo... Obdrzalek nesnasi, kdyz k nemu chodej lidi od Jirovskyho, ale jinak se mi zda celkem fer... Co se tyce mych pramenu pri studiu, tak myslim, ze jsem se ucila z jeho slajdu (to bylo husty, pochopit, co tim vlastne chce rict, ale nakonec to nejak slo...) Dalsi zdroje: Google a tak (treba http://mff.fear.cz)... Preji hodne stesti :wink:

P.S.: Nejtezsi zkouska na MFF neni analyza, ale Termodynamika a statisticka fyzika u doc. Chvosty :twisted: I kdyz takova Matematika pro fyziky III je taky zahul :evil: Ta me teprve ceka...
JS
Uživatelský avatar
Ferro_the_King
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 61
Registrován: 15. 11. 2004 19:49

Příspěvek od Ferro_the_King »

hydrant píše:diskretku mam v utorok. Cely semester som si myslel ze je velmi lahka a teraz ked pozeram tie dokazy tak mam dost... ale ucim sa na to velmi malo. na analyzu som sprtal viac ako tyzden.
Ty vole, napis za mne analyzu a ja za tebe udelam Diskretku :) :) :D
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

P.S.: Nejtezsi zkouska na MFF neni analyza, ale Termodynamika a statisticka fyzika u doc. Chvosty :twisted: I kdyz takova Matematika pro fyziky III je taky zahul :evil: Ta me teprve ceka...
Aha, tak to neznas docenta Holickeho ... :twisted:
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

Anonymous píše:Aha, tak to neznas docenta Holickeho ... :twisted:
To neznam :twisted: (z vlastni zkusenosti)... A ani nejak netouzim poznat... 8)
JS
Uživatelský avatar
Dawe
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 360
Registrován: 12. 10. 2004 12:32
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Doma a nebo na koleji

Příspěvek od Dawe »

Je lidi, když se podíváte o kousek výš, tak sem nabízel, že za někoho udělám diskretku místo analýzy, tak to už neplatí, už to mám za sebou, a stejně krásně jako tu diskretku... :D
Odpovědět

Zpět na „2004“