Pomoc s kompletaci elektronickych zapisku

pasky
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 89
Registrován: 4. 1. 2005 22:57
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Pomoc s kompletaci elektronickych zapisku

Příspěvek od pasky »

Zdravim,

nekteri si jiz mozna vsimli, ze na http://math.or.cz/ se objevuji zapisky z matematickych prednasek paralelky Z (ja jsem takovy ten divny typek, co vzdycky nekde sedi s obstaroznim notebookem a busi do klavesnice TeX). Jedine, co je jeste uplne neverejne, je Analyza, ponevadz je jednak nekompletni (chybi vse az cca po Bolzano-Weistrasse + je trochu derava kapitolka o limite funkci) a jednak nezkorigovana - velmi zbezne jsem to jiz jednou prochazel, ale jeste jsem se ji vubec neucil - zacnu az pristi utery.

Uvital bych tedy pomoc - doplneni prednasek ze zacatku semestru pro me neni problem, tam mam zapisky kompletni, ovsem v limfun.tex to jiz pro me problem je, proto pokud mate z te doby nejak trochu kompletni zapisky, dejte mi prosim vedet. Dale vrele uvitam kohokoliv, kdo si v Matalyze jiz trosicku veri a byl by ochoten si zapisky procist a poslat mi opravy pripadnych chyb.

Puvodne jsem pocital, ze na to budu stacit sam, coz si myslim stale, ale znamenalo by to, ze zapisky budou zverejnitelne az nekdy koncem zkouskoveho, coz uz pro soucasne prvaky nebude prilis uzitecne (alespon pro ty, kdo udelaji zkousku ;).

Po zkompletovani a zakladni korekture odeslu zapisky Pickovi, ktery si je chce pred zverejnenim take zkontrolovat, a zminil se i o tom, ze by se z nich dala mozna vyhledove udelat nejaka el. skripta, takze muzete vstoupit do historie! ;-)
Next lecture on time travel will be held on previous Monday.
js
Site Admin
Příspěvky: 144
Registrován: 22. 9. 2004 06:06
Typ studia: Fyzika Ph.D.
Bydliště: Praha

Příspěvek od js »

Ahoj, nas mel Pick na Matematickou analyzu I pred dvema roky, tou dobou vznikly poznamky, ktere muzes najit na http://www.schovan.net/ (nekde v 1. semestru 8) ), tak treba ti to nejak pomuze...
Odpovědět

Zpět na „2004“